Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy erdoben ejszaka milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy erdoben ejszaka milyen veszely leselkeshet egy emberre?

Figyelt kérdés

Izgat a nyilvanos szex/maszturbacio es kiszeretnek menni ma ejszaka egy kozeli erdobe masztizni. Eleg izgato meg belegondolni is, hogy ejszaka egy erdo kozepeben meztelenul masztizok, de kicsit felek az allatoktol. Mennyi az eselye, hogy valami allat ramtamad, stb?


Fiu vagyok.



2020. aug. 3. 19:03
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Csövi Levi már hegyezi rád a farkát.
2020. aug. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Szellemek is jöhetnek akár.
2020. aug. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Fel fognak zabálni a mókusok.
2020. aug. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
:DDD
2020. aug. 3. 20:33
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem az erdő közepében vár a veszély, hanem amíg sötétben addig eljutsz. Magas szárú bakancsot vigyél az jól fogja a bokát ha véletlenül gödörbe gyalogolnál, és egy jó erős mobilt amin van gps, csak hogy a mentőkkel tudd közölni a pozíciódat ha mélyebb a gödör. Ja és egy bukósisak sem árthat az ágak ellen, ki ne verjék a szemeidet. A maszkot, gumikesztyűt meg sem említem, ha esetleg a csövik covidosak lennének :)
2020. aug. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az emberektől jobban kell tartanod, mint az állatoktól...hacsak nem nagyon elhagyatott az az erdő, lehetnek ott olyan alakok, akikkel nem szívesen kerülnél közelebbi ismeretségbe. De állatoktól ne tarts, itt nincs olyan, ami veszélyes lehet, max a veszett róka de az ritka
2020. aug. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Szoktam én is erdőben vsinálni, mondjuk csak nappal. Éjszaka biztos nem mennék😀
2020. aug. 4. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
94%
Lehet, hogy épp arra jár a szopó fantom.
2020. aug. 4. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Rókával is találkozhatsz, én múltkor a lakótelepi lakásunk előtt állva találkoztam eggyel. 😄
2020. aug. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek a tippeket! Asszem egyelore hanyagolom :D
2020. aug. 4. 18:56
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!