Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fizetős dominához megyek, ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fizetős dominához megyek, ez lesz az első alkalom. Leírnátok az elejétől a végéig mire számítsak?

Figyelt kérdés

Úgy értem onnantól h kinyitja az ajtót.

Pár nap múlva leszek 18 és úgy döntöttem megajándékozom magam ezzel, mert évek óta erre várok. Csak kicsit "félénk" vagyok és bizonyos helyzetekben nagyon leblokkolok, ezért lenne jó tudni előre h kb mi lesz.



2020. aug. 4. 20:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
46%
Kikötöznek meztelenül a falhoz, és egy baromi nagy korbáccsal úgy elvernek, mint szódás a lovát. Az esemény megkoronázásaképpen pedig átszúrják a herédet egy tüzes kötőtűvel. Mind a kettőt.
2020. aug. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
97%
Mégis, mit beszéltél meg vele? Mert normális körülmények között, aki elmegy egy dominához, már vannak elképzelései hogy mit szeretne, és feltétlenül tisztázza a korlátait is.
2020. aug. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mit beszélsz meg vele, mit kérsz. Az lesz, amit kértél.
2020. aug. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Azt megbeszéltük. Egy lightosabb bdsm lesz mivel első alkalomról van szó, kikötözés, megalázás, illetve fetish. A részleteket rá bíztam. Egyébként kedves volt a hangja, de csak annyit mondott, h melyik utcába menjek, és ha ott vagyok, hívjam fel, és mondja az ajtót.

Nem magára a szeánszra vagyok kiváncsi, hanem h ajtót nyit nekem és akkor onnantól mi van? Pl. egyből elindul-e a szerepjáték, szóval Úrnőnek kell már hívnom amint belépek, vagy előtte csak beszélgetünk, illetve mikor kell fizetni, stb stb...

Félek h tiszta ideg leszek, a lányokkal amúgy is az vagyok, hát még egy dominával, nem akarom fullra beégetni magam, meg aztán mondom, a legrosszabb ha leblokkolok, és akkor még élvezni se fogom..

2020. aug. 4. 20:27
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Amint belépsz szerintem még nem kell felvenni a szerepet, bár ha ezt kéred tőle biztos ebben is benne lesz, gondolom ez egyénfüggő. Fizetni úgy tudom előtte szoktak prostiknál, tehát valószínűleg itt is. Gondolom pár mondatban még átbeszélite fizetés után, hogy mit akarsz pontosan. Engedd el magad, ha gondolod igyál előtte egy sört, vagy nem tudom, valamit ami segít ellazulni (ne előtte 10 perccel azért, hogy alkohol szagú legyél :D).
2020. aug. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

NE igyál semmit.

Ha nem beszéltétek meg az ilyesmit, akkor csak legyél természetes, és bízd rá magad.

Majd mesélj, hogy milyen volt.

2020. aug. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
#6 Tök jó, hogy elmondod neki, hogy legyen természetes, de leírta, hogy könnyen leblokkol, majd biztos azért nem fog, mert gyakorikérdéseken valaki leírta neki, hogy ne tegye. Első alkalommal pláne fent áll az esélye, hogy az új helyzet miatt leblokkol, ebben segíthet valami, ami lenyugtatja kicsit az idegeit. Nem kell beverni fél liter házit, 1 sör meg nem látszik meg az emberen. De ha igen, akkor igyon csak 1 pohárral, vagy keressen valami gyógyfüvet, teljesen mindegy. Lényeg, hogy ha pánikolós típus, akkor nyugtassa le az idegrendszerét valamivel.
2020. aug. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

7. Oké. Inkább gyógyfüvet.


Viszont a sörtől, mire odaér, már pisilnie kell. Nagyon!

És az rohadt kínos, ha már ki van kötözve az ember.

Hidd el, tudom.....


Kérdező:

Jó, hát akkor legyél zavarban. Mi baj lehet belőle? Ha kikacag a domina, tekintsd ezt is a játék részének. :D


(És igen, ilyen is volt már...)

2020. aug. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez mondjuk jogos, erre nem is gondoltam... hát ha lesz kötözés, akkor tényleg ne igyál semmit. Valami nyugató hatású gyógynövényt ajánlok, pédlául a zöld tea ha jól tudom ilyen, bár nekem az semmit sem ért, mikor próbáltam.
2020. aug. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Csak legyél kedves és őszinte! Felhívod, elmondja az ajtót. Belépsz, köszönsz, rámosolyogsz.

Mondd el pontosan mire vágysz és kérd meg, hogy csináljátok azt! Ő biztosan tapasztaltabb lesz nálad. Ha nem flegma és partner a dologban, akkor végigvezet az egészen.

Higgiéniára figyelj, valószínűleg ott is lefürödhetsz ha valahol előtte leizzadnál. Ha gátlásos vagy, kérd meg, hogy hadd öleld meg előtte vagy bújj a lábához vagy mit tudom én. A lényeg, hogy oldódj fel, kerüljetek testi viszonyba, mert úgy 100X jobban fogod élvezni. Ha bunkó, flegma és csak le akar tudni, az érezhető. Ebben az esetben mielőtt még bármi történne, lépj le! Egy ilyen első élményt nem szabad elrontani! Azzal legyél, aki emberként kezel, akkor is ha dominaként lesz ott. Ne foglalkozz az idővel, csak engedd át magad! Kell pár perc a feloldódáshoz, és ha korrekt meg te is az vagy, nem nézi percre pontosan az időt. És öcsém, mondd el milyen volt! 30F

2020. aug. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!