Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiuk! Van kulonbseg akozott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Van kulonbseg akozott ha egy lany arcat nezitek sokat vagy testet?

Figyelt kérdés
2020. aug. 4. 23:26
 1/8 anonim válasza:
60%
Nálam nincs. Mindkettőre áll a farkam
2020. aug. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
20%
Van, ha az arcát nézzük akkor az arca tetszik nagyon, a mosolya, ha meg a testét akkor meg az alakja. Nem értem a kérdést... attól még ugyanúgy szerethetsz valakit hogy bombanőnek tartod a testét.
2020. aug. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hogyha mondjuk egy lany arcara neztek, aztan le a testere az azert van mert a teste jobban tetszik?
2020. aug. 4. 23:31
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

Marmin ,hogy melyikbe szeretünk bele?

Nem ertem a kerdest!

Általaban ,ha a lány arcat szepnek latom, akkor a testét is elfogadom!

Nagyon szep kivanatos molett lanyok is vannak akiknek alomszep arcuk van es kemény husúak!

2020. aug. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%

Engem egy szem is meg tud fogni!

Az, hogy valakinek szep az arca, az nezőpont kerdese!

Valakinek a vörös szeplős nők is szépek!

2020. aug. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%

"Hogyha mondjuk egy lany arcara neztek, aztan le a testere az azert van mert a teste jobban tetszik?"

Nem feltétlen. Az egészet nézzük egységesen.


Pl hiába van valakinek két szép kis almája, vaaagy ananásza, meg szép poppija, vagy bomba jó lábikói, ha csúnya az arca már elvesztem az érdeklődést.


Vice-versa: lehet cuki pofija, de ha el van hízva, vagy más okból otromba a teste, akkor inkább nézem a földet.



Valami van abban hogy mit nézünk. De elsősorban nem az alapján nézem ezt vagy azt a részt hogy mi tetszik jobban, hanem melyik része ÉRDEKESEBB abban a pillanatban. Amúgy felváltva szoktam. Egyik kis koleganőmnek pl mindenét, s az dönt (a legelőterület választásakor), h mit vesz észre kevésbé.

2020. aug. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%
Ne abból akarj már következtetéseket levonni hogy "1,23 másodpercig nézte a jobb kézfejem utána elfordult" és hasonlók mit jelentenek. Te látod a szemeit, hogy milyen szemmel néz rá. Ha akarsz tőle valamit akkor ne gondolatolvasósdit játssz hanem vedd elő a legbűbájosabb mosolyod és mosolyogj szépen rá - adj neki jeleket, visszajelzéseket, hogy fogod az adást és bátorítsd hogy kezdeményezzen.
2020. aug. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
1#:).
2020. aug. 5. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!