Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyhasú,pocakos pasikról...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyhasú,pocakos pasikról fantáziálok más is szokott vagy ez beteges ?

Figyelt kérdés
Múltkor egy ilyen pasinak kilógott a hasa a pólóból alul hát muszáj voltam megbámulni, és annyira vonzott szexuálisan.
2020. aug. 5. 17:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

#10

Ezért mondom..

Sportolok rendszeresen.

10 kg zsír van rajtam ami nem látványos, hanem inkább tartalék és erősítő..

Ui: nem hasra hízom.. Hanem eloszlik!. Te tudod!

2020. aug. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
67%

Én imádom a magas, nagydarab, nagyhasú, pocakos extrém kövér pasikat! Főleg ha szőrösek is hozzá, az a gyengém ha egy ilyen szuszog rajtam.

Én: 165 centi, 40 kiló, 20L.

2020. aug. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Kinek a pap, kinek a papné. A régi rómaiak óta tudjuk, hogy ízlésekről nem lehet vitatkozni. Neked ez tetszik - sokak másoknak meg ne és akkor mi van? Egészségedre :)

Egyébként... most sperciel nem vagyok nagyhasú (mert sporttal leadtam - magam miatt, mert a sport egészséges), de amikor volt akkor is ment a csajozás :) Szóval nem ezen múlik.

2020. aug. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem is a kissé nagydarab pasik jönnek be..(mondjuk nem az extrém kövérek, dehát kinek mi.. :-)
2020. aug. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Én is szeretem ha nagyobb darab a pasi, de ez amikor kilóg a has a pólóból...ez már az igénytelen kategória.
2020. aug. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
15 pedig szexi :)
2020. aug. 5. 21:06
 17/18 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem, hol itt a baj?

Sok ilyen és ehhez hasonló kérdést olvasok itt. Én ezeket már csak úgy hívom ezek a „Mi a baj velem?” kérdések…

És ez is ilyen. Mi a baj veled? Semmi!!

Én ilyenkor mindig azt kérdem magamban: Miért baj az, ha erre vágysz?

Miért akarod lebeszélni magad erről? Én például Mozgássérült vagyok, bottal járok. És hidd el nekem olyan jó lenne egyszer olyan kérdést olvasni, ami nem arról szól, hogy mi a baj velem? Hanem megláttam egy pocakos pasit és sosem hittem volna, de eszméletlenük bejön. És hogy ez de jó, és nem érdekel ki mit mond meg akarom ismerni…

2020. aug. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Válaszként is megfelel? :D Mert én megismertem egy pocakos pasit, és eszméletlenül bejön, meg akarom ismerni :D
2020. aug. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!