Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezhet olyan ha én még soha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet olyan ha én még soha nem sexeltem akkor egy idő után beleundorodok , nem fog érdekelni? 24/F

Figyelt kérdés
2020. aug. 6. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy aszexuális, akkor nem hiszem, hogy megundorodnál tőle.
2020. aug. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
létezhet
2020. aug. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem, viszont iszonyat frusztrált leszel, gyűlölni fogod a fél világot.
2020. aug. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3-as jelenleg ezt érzem ! Csak az a durva hogy ez kisebb gond mint ami van ennél !vagy szinte ez nem is lehetne probléma !!

Bárcsak eltudnám kerülni ezt a vágyat ! de sajnos lehetetlen ! manapság már rengeteg szexuális inger éri az embert ! próbálok olyan dolgokat csinálni amit szeretek is és ami elvonja erről a dologról a figyelmemet de mégis fel fel bukkan valamilyen formában !


Úgy érzem ettől én kevés vagyok és férfiatlan !

2020. aug. 6. 19:29

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!