Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valaki csalódott már a szexben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki csalódott már a szexben?

Figyelt kérdés

Már tizedjére szexelek, de még mindig nagyon furcsa érzés, hogy bennem van egy pénisz. Már nem érzem hogy fáj, de még mindig olyan "idegen testnek" érzem ha bennem van(tudom hogy idegen test, de mintha 1 vastag tárgy lenne bennem aminek nem ott a helye,nem tudom elmagyarázni), és nagyon ritkán élvezem, pedig akarom, inkább olyan feszítő érzés.

Mit mondhatnék, azt hittem a szex azért jobb érzés lesz...

19L



2020. aug. 6. 13:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Jobb is, ha érett vagy rá fejben, lélekben. Illetbe, ha jó a partner, aki nem csak köpül, mint a vajat.
2020. aug. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak akkor szexelj ha kívànod, megőrülsz azért hogy belédtolja valaki a farkàt.

Vagy nélküli szextől mèg rosszabb lesz a helyzet, aszex vagy leszbi leszel.

2020. aug. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel én is így voltam, 10.alkalom után nem fájt, de nem is volt olyan jó érzés. Hidd el ez változni fog, mikor már össze szoktok a pároddal és kicsit tapasztaltabbak lesztek.
2020. aug. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kívánom, épp ezt írtam, hogy akarom pedig, de egyszerűen olyan csalódott vagyok mikor beteszi és mintha valami tárgy lenne bennem, néha meg jó.

De legtöbb esetbe olyan semmilyen

2020. aug. 6. 13:54
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát... négy eset lehetséges:

- nem kívánod eléggé a partnered;

- nem megfelelő az előjáték, nem figyel rád;

- még nem szoktatok össze;

- mentális gát, komplexus gátolja tudat alól hogy teljesen elenged magad ezért érzed mintegy tárgyiasítva a dolgot az érzés, élvezet helyett.


Az első kettőre a megoldás hogy megbeszélitek és ha ne változtat akkor partnercsere. Az utolsó kettőre meg a sűrű gyakorlás és előbb-utóbb jó lesz :)

2020. aug. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

19F

En igaz fiu vagyok de en is csalodtam a szexben. Elore azt hittem hogy tenyleg nagy elmeny meg minden hogy majd nekem is minden apro vagy nagy lokes olyan jo erzes lesz mint a noknek. De hat nekem nem olyan. Velem mondjuk a baratnom nem foflalkozik elojatek keppen talan ez is az egyik baj. O megkap mindent nyalas ujjalas, csokok meg minden minden. Van hogy egy menet alatt elmegy 2-3x is van hogy egyszerre elvezunk de en csak azert csinalom hogy o elvezze. Napi tobbszor is szoktuk csinalni, en is kivanom de szamomra semmi extra. Mellesleg ovszer nelkul.. En berakom neki amikor ugy erzi es csinalom de nekem olyan semmilyen erzes. Nem azt mondom hogy rossz erzes lenne hanem olyan semmilyen. Ugy hogy nem vagy egyedul csalodott plane en fiu vagyook es nem a 10.alkalom...

2020. aug. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

-nem vagy szerelmes a pasidba

-nincs meg a kémia köztetek

-bénán csinálja

-túl kicsi, vagy túl nagy neki

Valamelyik ezek közül.

2020. aug. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!