Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek segítséget szeretném...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek segítséget szeretném kérni! Szeretném meglepni a párom itthon valami nagyon jó dologgal , most múltunk 2 évesek. Valami olyat szeretnék aminek örülne, ugyanakkor szexi, es beindulna rá,amit ha csinálok hatalmas szex lesz belőle, tippek ?

Figyelt kérdés
2020. aug. 6. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:
96%

Én már egy csésze kávétól, meg egy goffritól az ágyba hozva, beindulnék.

Vagy, ha este te fektetnéd le a gyereket, hogy vehessek egy forró fürdőt.


Ezzel, csak annyit akartam mondani, hogy te ismered a párod.

Már egy apró figyelmesség is nagy hatással lehet rá, nem kell túlgondolni.

2020. aug. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%
Egy 20 centis zselés anyagú, vibráló és zenélő műbroki tuti siker lesz!
2020. aug. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
43%
Vegyél neki valami olyan kiegészítőt (combfix, harisnyatartó stb.), ami izgató, és szeretnéd rajta látni, aztán így szeretkezzetek! Neki is jó érzés lesz viselni, meg tetszeni fog neki, hogy így még jobban beindulsz tőle.
2020. aug. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
35%

A #3-as jó tipp, meg szoktam én is ilyesmivel lepni a párom - bár igazából azzal magamat "lepem" meg 😂


Egyébként meg te ismered a párod, te tudod minek örülne. A lényeg a figyelmesség! Érezze azt, hogy szereted, hogy "teszel érte". Nem kell nagy dolgokra gondolni, ez lehet egy vacsora (amit te csinálsz) egy hangulatos este, andalító sétával a várban, egy nagy csokor virág stb. Hidd el egy nő akkor indul be a legjobban amikor szerelmes.

2020. aug. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
57%
Egy jó kis sztiptíz?
2020. aug. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!