Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy profi anyagias fenekelő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy profi anyagias fenekelő megbízható ?

Figyelt kérdés
Régóta izgat a fenekelés jelenleg nincs pasim s ezt alkalmira nem is vágnám be, de nemrég láttam egy profi fenekelő hirdetést mi rá a garancia, hogy nem erőszakol meg vagy készít felvételeket? Ti voltattok hasonlónál?

2020. aug. 6. 22:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Épp annyi garancia van erre, mint egy alkalminál.. csak még fizetsz is érte.
2020. aug. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%

Hogy mi a retkes 3,14csa? Profi fenekelő... az...

Megérett a világ a pusztulásra...

2020. aug. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Annyira mint bárki más... ha nőként keresel domináns férfit akkor felesleges fizetned, inkább ügyesen kell választanod, hogy kiszűrd a műdomokat. A spanking nem a csapásokról, ütésekről szól... az csak a "kifejeződése", a fizikai megnyilvánulása annak az állapotnak amit el kell érni az élményhez.
2020. aug. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%
Tyű babám! Már, ha az vagy... Itt aztán lesznek mindent is tudó megnyilvánulók :D
2020. aug. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
ez az úgymond profi fenekelő ugyanolyan átlag pasi akit izgat a fenekelés csak így probál meg hozzá partnert találni ugyhogy semmivel se megbízhatóbb mint ha csak simán random találkozol valakivel
2020. aug. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%

Garancia csak megismeréssel járhat. Mint minden más kapcsolatban, itt is fontos, hogy tudd ki a másik és mit ajánl, mit tud és akar.


Ui.: Fenekelés itt, szextől és anyagiaktól mentesen.

2020. aug. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%
Én fenekelés szakon végeztem. Garanciát is adok. Ha nem vagy elégedett, visszaadom a díjat.
2020. aug. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Annyiból jobb egy idegen mint egy ismerős, hogy nem meséli ki az ismeretségi körben, mit tesz veled. Mert aztán ki tudja, kihez jut vissza az infó.


Nem volt véletlen, hogy amíg fizetős dominákhoz jártam, csak erre volt egy feltöltőkártyás telefonom, mindig kikapcsolva. Csak akkor használtam, ha pálcázásra vágytam :).

2020. aug. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A szimpátiát és a bizalmat nem tudod pénzért megvenni.
2020. aug. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!