Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Mit gondoltok arról,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit gondoltok arról, ha egy fiút szexuálisan izgat a menstruáció meg a terhesség? Ha ilyen lenne a párod elfogadnád?

Figyelt kérdés
Pl. olyan képekre verné, amin nők mutatják a véres tampont, betétet, pucér terhes nők vannak, vagy nemrég szült nő szülés utáni betétet és azt tartó bugyit hord.

2020. aug. 8. 16:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Beteg
2020. aug. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Nem lennék együtt ilyen pasival, beteges.
2020. aug. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
A terhességig már nem, jutnánk el. A menstruáció második napján kuka lenne a pasi.
2020. aug. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%
Valahogy belefutok pár ilyen kérdésbe mostanság...
2020. aug. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Na ilyenről se hallottam még
2020. aug. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Nem ítélném el, de nem illenénk össze 😅
2020. aug. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
63%
Beteges..
2020. aug. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
54%
Beteg vagy te kérdező!!
2020. aug. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
88%
A terhesség szexi de nem a vér szexi benne! A vér az nagyon nem szexi hanem beteges ha izgulsz rá!
2020. aug. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Volt már olyan pasim, aki erősen érdeklődött a menstruáció iránt, igazából szerintem nem volt gáz, tök cuki volt ahogy érdeklődött ezekről a dolgokról. Nem az volt benne, mint a legtöbb pasiban, h ilyenkor úgy kezeltek mintha ilyenkor nem ugyanaz a nő lennék, mint egyébként. Volt aki hozzám sem akart érni olyankor, és ez azért elég kiábrándító, hiszen a női lét velejárója a menstruáció ezt illene elfogadni férfiaknak meg nőknek is egyaránt. Mert sok nő magától is undorodik ilyenkor, ezért tartják betegesnek ha egy pasit meg érdekel a dolog. Tök jó volt ilyenkor együtt lenni, marhára más érzést ad mind testileg, mind lelkileg, ha lelkesen áll hozzá a partner. Az a néhány nap is könnyebben telik akkor, ha a pasi érdeklődő, márcsak azért is, mert nem kell azon agyalni, h hogy tartsam titokban a dolgot a pasi előtt, meg különböző trükkökhöz folyamodni, h észre ne vegye, h betétet viszek magammal, vagy épp marad a használt a fürdőben.

Szóval nekem a mensizős részével abszolút nincs semmi bajom, viszont aki terhes nőkre izgul azt már nem tudom elfogadni, mert a női lét egyik legszebb, legmeghittebb állapotát gyalázza meg a szexuális vágyaival. (persze ezt csak random terhes nőkre értem, nyilván ha a saját párjáról van szó, az azért más kategória)

2021. okt. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!