Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Honnan tudom hogy egy foglalt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom hogy egy foglalt férfinek csak egy éjszakára kellenék vagy többre?

Figyelt kérdés
Nem volt még szexkapcsolatom, nem tudom hogy szexkapcsolat miatt csapja nekem a szelet vagy csak egyszer fektetne meg. Utóbbiban nem lennék benne. Privátokra nincs reakció!

2020. aug. 8. 18:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Hülye divat! Nem minden pasi van oda érte! De ezt inkább vele beszéld meg!
2020. aug. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj. Egy délután ler endez.
2020. aug. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
65%

Amióta világ a világ egy szabály van :


Ha meg akarsz tartani-szerezni egy pasit : Szopd le olyan atom módon, de kétszer egymás után, és a tied szinte egy életre ha akarod.


Kiegészités :

Legyenek kellemesek a körülmények, :

- szép ágynemű,

- kellemes öblitőillatos bugyi rajtad, semmi más

- ha elment, ne rohanj ki a fürdőbe köpködni

- várj kb 1 percet és csináld újból


Atom módon szopni :

- nem ráncigálva-bólogatva

- szépen lassan amennyire csak kényelmes neked engedd le a szádba

- ezt igy sokáig

- aztán karmolászd nagyon finoman a zacsi mögött alulról

- néha szoritsd meg kicsit a farkát szintén a zacsi mögött, csak óvatosan


Ha ezeket igy csinálod, akkor tudni fogod, ill. biztos lehetsz benne, hogy nem csak egyszer akar megfektetni, hanem tartós szexkapcsolat lesz belőle, ez 1000%.


SOK SIKERT

egy Vénróka :-)

2020. aug. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ha érdemes vagy többre is akkor biztos lesz több alkalom is. Szerintem ezt nem lehet előre tudni.
2020. aug. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
49%
Én barátság extrákkal kapcsolatot keresnék pasiként, alkalmi nálam kizárt.
2020. aug. 10. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Miért nem kérdezed meg őt magát? Mert mi itt okoskodhatunk bármit, az lényegtelen! Amúgy meg simán hazudhat is. Én is voltam már egy érzelmes szexkapcsolatban. Akkor mi azért tudtuk, hogy ez nem csak egy alkalom lesz mert mi jóval az első alkalom elött megismerők egymást.

Ha te nem tudod elönteni lesz -e ebből több akkor még nem ismered elég jól. Ha erre „nincs idő” akkor benne van a pakliban, hogy csak egy alkalom lesz. Ez van!

Ha ez nem tetszik, akkor hagyd a fenébe, vagy ismerd meg jobban a pasit. más opció nincs!

2020. aug. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!