Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol találhatóak prostituáltak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatóak prostituáltak Győrben?

Figyelt kérdés
Azt szeretném tudni, hol találok prostituáltakat, utcalányokat Győrben vagy a környékén.

2020. aug. 8. 21:53
 1/8 anonim ***** válasza:
50%

Itt alszik a szomszéd szobában. Ja nem, ő csak a barátnőm.


Na de, komolyan. Hogy hol? Bárhol ember, Magyarországon szerintem Győr a 2. helyezett Budapest után, Budapest után Győrben vannak a legtöbben ilyen szolgáltatást nyújtó nők. Ja és csak a tisztázás érdekében, azok is "prostik" akik kitartottak akarnak lenni, és ilyenből nagyon sok van.

2020. aug. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Rosszlanyok.hu,azon belül:Videkilanyok.
2020. aug. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én annyira nem vagyok ismerős Győrben, csak néha feljárok. És nem a rosszlányokra gondoltam, hanem úgymond ilyen útszéliekre.
2020. aug. 9. 05:37
 4/8 anonim ***** válasza:
Jó kérdés.
2020. aug. 9. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd az útszélieket

Vannak jó lakásos prostik Győrben ahol normálisan tudsz szexelni meg igényesebb a légkör

2020. aug. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tudom, voltam már kettőnél is, meg többel beszéltem, viszont náluk mélyebbre kell nyúlnom a zsebemben.
2020. aug. 10. 08:29
 7/8 anonim ***** válasza:

Erre ne sajnáld a pénzt

Kevés pénzzel eleve ne menj hirdetőhöz


Inkább adj ki többet, de igényeshez mész

Győrben vannak jók tapasztalatból mondom

2020. aug. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Engem is érdekelne.
2020. dec. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!