Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehet egy nőnek finoman...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy nőnek finoman, testbeszéddel kezdeményeznie egy férfinál?

Figyelt kérdés
Ha barátokról van szó, akik között még semmilyen romantikus tartalom nem merült fel, akkor hogyan közeledhetne a nő, ha ezt nem kerek-perec akarja kimondani? Ha például egymás mellett állnak vagy ülnek, akkor ráhajtja a vállára a fejét, az jó kezdés?
2020. aug. 9. 13:47
 1/7 A kérdező kommentje:
Illetve, ha tényleg ráhajtom a vállára a fejemet és ő nem ad erre reakciót, akkor az azt jelenti, hogy veszett ügy, mert ő nem akarja?
2020. aug. 9. 13:58
 2/7 anonim ***** válasza:

A 2. kérdésnél igen a válasz.

Milyen jelzést lehet adni? Pl.: sűrűn a szemébe nézel, néha a kezénél megérinted, ülésnél a térded érinti az övét, a vállára teszed a kezedet, ha menni kell valahova, akkor jelzed felé, hogy menjetek együtt.

2020. aug. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tekintettel. Azzal a bizonyos nézéssel, amivel zavarba hozzuk a férfiakat. Ha nem hat rá akkor nincs vonzalom részéről, ha zavarba jön, onnantól elég egyszerű a dolog:) barátoknál ez működik, hiszen egyébként is beszélgettek egymással, van szemkontaktus.
2020. aug. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Eredeti felállás úgy lesz, hogy átjön hozzám tanulni, így a monitort fogjuk bámulni, hogy egymás mellett ülünk. Én tényleg a finomságok híve vagyok, és gondolkodtam azon, hogy esetleg a kezemmel átkarolom a derekánál vagy a kezemet ráteszem a combjárs, de ezt a kettőt túl férfiasnak találtam. :) vagy rosszul gondolom? Ilyeneket inkább férfiak csinálnak.
2020. aug. 9. 15:17
 5/7 anonim ***** válasza:
A combra való kézrátétel mehet, nekem is csinàltàk màr:).
2020. aug. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha a monitort bámuljátok akkor beszélj hozzá úgy hogy nagyon közel hajolsz. Mintha a monitorhoz közelítenél hogy mutass valamit, de közben az arcához is közelíts. Aztán ha elmondtad amit akarsz ránézel válaszra várva úgy, hogy ugyanolyan közel maradsz. Vajon tud válaszolni majd vagy letámad?
2020. aug. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hagyományosan illegetéssel.

[link]


Újabban szexi testhullámmal (body roll).

2020. aug. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!