Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek! Nektek tényleg elég...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Nektek tényleg elég egy 13-14 centis pénisz?

Figyelt kérdés
Őszintén megmondom,hogy férfiként ezt nem tudom elképzelni. Persze biztos vannak olyan nők akiknek elég,de szerintem elég kevesen vannak. Nekem 16 centi és ez is több nőnek volt már kevés. Olyan nem volt,hogy túl nagy lett volna.
2020. aug. 9. 15:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
41%
Ha sok pénze van, akkor elég.
2020. aug. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
46%
😀😀😀
2020. aug. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
73%

Nekem szerintem nem, bár én valahogy mindig kifogtam a nagyobb mérettel megáldottakat.

Nekem a 18-20 körüli volt tökéletes, tudom, hogy annyi volt, mert exem ott mérte meg előttem.

Volt pár pasim, de nem emlékszem, hogy lett volna érezhetően kisebb. Lehet, ez az átlag. Vagy tényleg csak véletlen ezeket fogtam ki.

2020. aug. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Azért a 18-20 lenne az centis átlag az kemény lenne :D
2020. aug. 9. 20:50
 15/19 anonim ***** válasza:
Elég. Viszont ennél már ha hízik, pocakosodik a pasi, akkor vannak pózok amik kiesnek. Hosszú évek tapasztalata. :)
2020. aug. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nekem az utobbi idoig mindig sikerult nagymeretu embereket kifognom, es mindig fajt. Most igy otven korul eletem legjobb szexei kisebb merettel voltak. Nem kellett ovatoskodni, mindent, amit kell, ereztem, plane, hogy mar csak vaginalis orgazmust akarok. Viszont nem fajt. Nincs mehsullyedesem, semmi elteresem, egyszeruen a kozepes alatt passzol legjobban. Nekem.
2020. aug. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Nekem egy olyan meret nagyon idealis, tokeletes, mert a nagy farok sem mindig jo, konnyu vele akar fajdalmat okozni

Egy kisebb meretu penisz is kepes orgazmusig juttatni

2020. aug. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%
Nekem a 21centisre mondták azt hogy kicsi..
2020. aug. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nagyon keveset számít, hogy mekkora a répád. A szexnél, a legtöbb dolog az agyban dől el. Hogy mennyire vagy izgatott álapotban, milyen teste van. Milyen jó képű. De ezek is csak akkor számítanak, ha az agyadban ezek számítanak.
2020. aug. 13. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!