Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Meglepődtem ma a strand...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meglepődtem ma a strand zuhanyzóban h mennyire nem szégyenlősek a férfiak egymás előtt. Szerintetek is normális pucéran mászkálni más férfiak előtt? 22F

Figyelt kérdés
2020. aug. 9. 20:25
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Normális gondolom.Sokan szokták.Én sosem szoktam.
2020. aug. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Úgy vettem észre kb 20 körül még eléggé pironkodik az ember fia. De ahogy idősödik, elfogadja magát . E miatt a saját és mások meztelensége nem feszélyezi. 60 körülieket is ismerek és az öltözőben egy szál farokban beszélgetnek...
2020. aug. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne normális? Nem kell szemlesütött szemmel pironkodva sem a sarokba bújnod, de direktben mutogatnod sem. Egy mosdóban is a pisszoárnál nem takargatod, de nem is bámulod a szomszédét. Teljesen természetes, ez a heterokat egymás közt incifincit sem zavarja (max. az ha valaki indokolatlanul direktben mutogatja magát).
2020. aug. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Engem frusztrál ha mások meztelenül látnak nem azért mert lenének gondjaim a mérettel vagy valami egyszerűen irritál.

Abban meg amit a kettes írt van valami mert amíg mi pl uszodákban a fiatalabbak törölköző alatt öltöznek vagy fallal szembe fordulva, addig a idősebbek tényleg simán lekapják a textilt és fel alá mászkálnak telibe pucéran.

2020. aug. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
21%
Persze akik nem voltak 1 neműekkel közösségben,azokat nagyon zavarja .Akik voltak katonánk,nekik ez nem furcsa.
2020. aug. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a leg természetesebb dolog a többi ugyan olyan nemű ember előtt.
2020. aug. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Régen talán nem voltak ennyire szégyenlősek, prűdek a fiatal férfiak.
2020. aug. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem prűdség kérdése, egyszerűen nem vadidegen férfiaknak akarom mutogatni a farkamat meg a pucér seggemet, hanem a barátnőmnek (meg az urológusomnak). A katonaságnál és más férfi közösségben sem tartom egészségesnek, ellenkezőleg.
2020. aug. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem mutogatásról van szó. De szerintem prűdebbek.Nem akarok vitába szállni senkivel. Mindenkinek a saját dolga.
2020. aug. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!