Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehet erre biztonságosa...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet erre biztonságosan partnert találni?

Figyelt kérdés

Nagyon hiányzik az orális szex, de visszatart az eü-i oldala. Állandó partnerrel rendben van, de nekem jelenleg nincs, és nem is lesz egy darabig.

Fiúk, ti egy ilyen lazább kapcsolatban betartjátok, hogy nem szexeltek mással, ha megbeszélitek? L


2020. aug. 9. 23:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én, ha tehetem, ilyen helyzetben is szexelek (most épp nincs kivel).
2020. aug. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
63%

Miért nem lesz állandó partnered?

Mi a jó abban, ha váltogatod a szexpartnereid?


Én ha tehetném se feküdnék le mással, csak azzal a lánnyal, akit a társamnak tartok.

2020. aug. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
A privátokra itt válaszolnék: az orális szex adni része hiányzik. Emiatt is merült fel bennem ez eü-i oldala, mert ha közben más nőkkel összejár a partner és esetlegesen elkaphatok valamit, az nem túl bíztató.
2020. aug. 9. 23:32
 4/15 anonim ***** válasza:

Én mindig arra törekszem, hogy állandó partnerem legyen csak szexre is.

Ha az adott partnerrel jó a szex, jó az orál oda-vissza, akkor miért keresnék mást?

Nekem mindig 1 volt, ha meg esetleg az első nem volt vele jó, akkor nem volt második.

F

2020. aug. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Én benne lennék egy ilyen partneri viszonyban. Két feltétellel.

Hogy addig tart, ameddig szerelmi télen valaki fel nem tűnik , illetve hogy néha én is kinyalhassam.

2020. aug. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Engem nyugodtan leszophatnál. 5 éve nem szexeltem és még senki sem szopott jól (szerintem).
2020. aug. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Orális szexszel kisebb a kockázat mint vaginálissal.

Másrészt, ha a pasi sem az a donjuan, aki minden héten mással van, akkor egész kicsi az esélye, hogy gond legyen.

És ezzel nem a felelős szexről akarlak lebeszélni, csak arról, hogy parázz az élmények helyett.

2020. aug. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Nekem szexpartner mellett is folyamatosan vannak kalandjaim más lányokkal. Eddig soha nem kaptam el semmit.
2020. aug. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Én is ilyesmire keresek partnert

Ha gondolod írj nyugodtan 21f

2020. aug. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én ha ki vagyok elégítve egy jó nő által, akkor se kell más, ha tehetném.
2020. aug. 10. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!