Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 10 ferfival fekudtem le,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10 ferfival fekudtem le, abbol egy volt aki tudott dugni. Ismerte a noi testet. Aki igazan olyan volt mint egy ferfi. Tenyleg ilyen rossz az arany jo szexelo pasik terén?

Figyelt kérdés
2020. aug. 10. 08:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Férfiak azt fogják mondani próbáld ki velük ők istenek.


A nők azt, hogy tényleg így van.


Az igazság a kettő között mint általában. Valószínűleg nem 10-ből 1 aki érti a dolgát, hanem azért kicsivel több.

2020. aug. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
91%
A nők terén is nagyjából ilyenek az arányok.
2020. aug. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
83%

Azt hiszem a csajok se mind jók az ágyban. Ez nem annyira nem függő, inkább az intelligenciához van köze.

Azt figyeltem meg, hogy kicsit azért lehet tipizálni. Az alfák (csajoknál, pasiknál is is) általában rosszabbul teljesítenek, mint a többiek.


Én például ezért szinte sosem hajtottam alfa csajra. A barátnője mindig több örömöt okozott, és többnyire jobb személyiség is volt.

2020. aug. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudom, egy férfival sem feküdtem még le. A nőknél kb 40% akivel jó, és ennél jóval kevesebb akivel szuper. 43F
2020. aug. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
37%
Azt elárulnád, hogy mennyi idös vagy, illetve a partnereid korát?
2020. aug. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
13%
Ha csak alkalmi partnereid voltak akkor ne csodálkozz hogy csak a saját és èlvezetüket rèszesitettèk elönybe,egy hosszútávú komolyabb kapcsolatban már gond ha ez felmerül ès nem is tudjátok megbeszèlni..
2020. aug. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
18%
A szexuális kvalitás nem IQ-függő!
2020. aug. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
85%
Igen, sőt még rosszabb. Például aki a nyalást erőlteti, a dugásban nulla, így akar kompenzálni. Persze majd jönnek a sértett bakegerek privát üzijei, hogy majd ők bebizonyítják, de sajnos ez a valóság.
2020. aug. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
93%

A nőkkel kapcsolatban ugyanez a helyzet.


Mindegyik dicsekszik, hogy "nem volt még panasz" közben 10-ből 1 olyan nő van, aki jól le tud szopni.

2020. aug. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
80%
Ha 10 férfiból kilenccel nem élvezted a szexet, akkor nem bennük van a hiba.
2020. aug. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!