Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért csinálhatja ezt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálhatja ezt?

Figyelt kérdés

A serdülő gyerkőcöm rendszeresen meztelenkedik előttem. Feltünően sokat, ez nem rég kezdődött. Mi lehet az oka?

N



2020. aug. 10. 09:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A tinédzserkorral járó szemtelenkedés, a szülők elleni lázadás keveredik a nemi éréssel járó "megbolondulással" a hormonok miatt. Nyugodtan mondd meg neki, ha zavar, mielőtt az iskolába is így jár majd be :D
2020. aug. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is tini koromban kezdtem el, mert meleg van, és máshogy nem lehet elviselni. Normális dolognak kéne lenni, hogy egy család képes egymást ruha nélkül is elviselni. Annál is inkább, mert az egészséges önképhez, magabiztossághoz sokat hozzátesz, ha az ember meztelenül megbarátkozik saját magával. (az én anyám is kiakadt :D)
2020. aug. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

Nálunk csak olyan volt, hogy az öcsém folyton egy alsógatyában flangált a házban. De ez a szüleinket nem nagyon zavarta, bár amikor már az étkezőasztalhoz is így ült oda, rászóltak. Ez ilyen 12-13 évesen kezdődött. Szeretett így mászkálni. Én meg a szöges ellentéte voltam. Én egész nyáron hosszúgatyában és pulcsiban voltam, nem voltam hajlandó strandra menni, mert ott le kell vetkőzni. És ez a szüleimet baromira zavarta hogy miért vagyok ilyen gátlásos.

Szerintem egyébként a legjobb az a bizonyos arany középút...

2020. aug. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok.

Lány vagyok és nekem ez a szörnyen nagy gátlásosság és önbizalomhiányosság olyan 13 évesen kezdődött.

2020. aug. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
#4 Ebből is látszik, hogy példát kellett volna venned a tesódról.
2020. aug. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
#3-4 Sajnállak, szerintem ez nagyon rossz dolog. Elrejteni magad, mert mit szólnak mások. A testeddel vagy ilyen kritikus vagy úgy az egész éned is próbálod rejtegetni mások elől?
2020. aug. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6 Nem vagyok megelégedve a külsőmmel, a testalkatommal és egyszerűen rosszul érzem magam már attól is, ha rövignadrágban vagyok. Fogalmam sincs, hogy miért van ez. De undorodom magamtól... és így az is nagyon zavar, ha más meg majdnem meztelen.

Illetve a belső énem se olyan egyszerű. Sok mindenben különbözök az átlagtól. És nem tudok megbízni senkiben sem, de erre sincs semmilyen magyarázat hogy miért. Nem szeretem megmutatni másoknak az érzéseimet, mert visszaélhetnek vele...

2020. aug. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk nem volt probléma a meztelenségből,mert egy nagyon kis lakásban nőttem fel anyámmal,de olyan 11-12 éves koromtól egy egy kicsit visszavett amikor látta,hogy izgalomba jövök a látványára.
2020. aug. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!