Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek nektek a perverzióitok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek nektek a perverzióitok okozott gondot a párkeresésben?Vagy elnyomjátok a vágyitokat?

Figyelt kérdés
2020. aug. 10. 11:12
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Mivel elég beteg a fantáziám néha, inkább elnyomom
2020. aug. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Igen. Mindig is ki akartam próbálni a hármast, de sose akarta a barátom.
2020. aug. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
Nem, nincsenek meredek vágyaim
2020. aug. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Férfiként mindig is szerettem volna egy perverz barátnőt, akinek esetleg még én vagyok túl prűd...

29F

2020. aug. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%
Nagyon kipróbálnám a Bdsm-et, de sajnos egy puhapöcs faszival nem egyszerű.
2020. aug. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
#5 De a pasikat szidni persze milyen könnyű. :)
2020. aug. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Igen, nekem szinte mindenkinél gondot okozott. Nehéz ismerkedni mert nem ez alapján fogok választani és nem faggatom arról az első randin hogy hogyan szereti a szexet:D de fontos és eddig szinte sosem volt olyan kapcsolatom ahol nagyon meg tudtam volna élni azt amit én szeretek sajnos (pedig semmi nagyon extrém nincs benne)

23N

2020. aug. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tudok alkalmazodni a másik fél igényeihez, nincsenek erős különösebb vágyaim. De volt, amit már teljesen elnyomtam (meg tényleg nem is nagy vágy, csak egy plusz dolog, amit élvezek), aztán 1 év után magától jött rá a párom... :)
2020. aug. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez egy jó kérdés férfiként látva, mert legalább kiderült, hogy a nők hogyan is állnak ehhez a témához...


5#: egy "puhap×" hapsival pont, hogy ki lehetne próbálnod/próbálni dolgokat, mert hisz a te irányításod alatt ténykedhetne, ami szerintem nagyon bejönne neked, ha másként látnád a dolgokat. Én vevő lennék bizonyos BDSM-dolgokra puhap¤ként:).

2020. aug. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

5. Ha Csernus megteheti..

9. Én szeretek lenni az "alárendelt" szóval nem igazán élvezem ezeknek az úriembereknek a társaságát az ágyban.

2020. aug. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!