Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Masszőr társaim miért ítélnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Masszőr társaim miért ítélnek el amiatt, hogy sokszor masszírozok nőket ingyen ha van benne intimitás amit nem én kezdeményezek?

Figyelt kérdés

Előfordul, hogy erotikus masszázst kérnek tőlem, vagy egy kis orál kényeztetést, esetleg mást is ritkán, ilyenkor nincs pofám pénzt kérni.

Ez miért kelt másban rossz érzést?



2020. aug. 10. 11:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Kamu
2020. aug. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem rossz próbálkozás, de így sem fognak rád írni nők.
2020. aug. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
És ezt honnan tudják a masszőrtársaid? Közzéteszed a facén? Gyenge próbálkozás haver, egy nő sem fog rád írni, csak nevetik az ilyen lúzereket.
2020. aug. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nem kamu, kiderült amikor szabin voltam, az egyik ügyfelem elárulta.

Ami gáz, hogy a helység tulajdonosa akitől a helységet is bérlem.

Nem próbálkozok, szerencsére van elég ügyfél, nem keresésnek indult a kérdés.

Viszont ebből is pont lesüt, hogy irigység.

Elég gáz.

2020. aug. 10. 12:00
 5/13 anonim ***** válasza:
95%

Kollega, elég durva a marketinged, szerintem itt, ezzel csak ellenszenvet váltasz ki.


Egy erotikus masszőr!

2020. aug. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert a nők aztán tuti, hogy ilyeneket kérnek...meg ahogy írták...honnan tudnák a masszörtársaid? Max. irígykednének nem elítélnének.
2020. aug. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%
A #5 is kb. annyira masszőr mint te, de ő legalább ötletesebb, fantáziadúsabb. :)
2020. aug. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én erre csak azt tudom mondani, hogy járok masszőrhöz, bevallom volt, hogy provokáltam, de akkor sem nyúlt hozzám úgy. Az meg, hogy utána bárkinek elmeséljem, eleve kizárt. Nyilván nem mindenki egyforma, de ez az egész nem tünik túl életszerűnek. L.
2020. aug. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

#5: Gyógymasszőr vagyok, és nem vállalok erotikus masszázst, ne féltsd az ügyfélkörödet. :D

Mint írtam, pár eset volt, (2-3) alkalom, és nem értettem miért dobtak ki a bérelte helyemről, de már kiderült.

Tisztelet a kivételnek, de a hozzászólók többségéről süt az irigység.


#8: A provokálás, a és a konkrét érintés között azért van különbség.

Engem is szoktak provokálni, kérem hogyan rakja a kezét (lelógatva), de direkt kifordított tenyérrel a testük mellé rakják, amikor pedig véletlen hozzájuk érek, még jobban kirakja.

Ez egy más tészta.

2020. aug. 10. 13:12
 10/13 anonim ***** válasza:
Mindenki téged irigyel hogy ingyen k.. válkodsz:D
2020. szept. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!