Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vastag farkú férfiak! Ti nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vastag farkú férfiak! Ti nem érzitek, hogy az új párotok puncija, ami kezdetben még jú szűk, idővel, pár hónap, fél- egy év elteltével mintha kevésbé szorítaná a farkatokat?

Figyelt kérdés
Én mindig azt veszem észre, hogy hiába megy esetleg be nehezen az első néhány együtlétnél, és jól szorítja a farkamat, mégis az 5-6. alkalom után minden gond nélkül bemegy, és fél-1 év után már vannak olyan pózok ahol már alig érzek valamit annyira tág.
2020. aug. 10. 21:12
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

Nem, az én párjaimmal nem volt ilyen gond soha...

F

2020. aug. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Természetes hogy hozzátágul a hüvely. Az viszont nem tudom hogy lehet hogy ennyire tág lenne a nő.

(Nő vagyok, nálam pl úgy volt h az elején fájt egy picit aztán hozzászoktam a partnerem méreteihez, de nem az történt hogy harangozni lehetett volna bennem. mostani párom meg kisebb méret és az elején alig éreztem valamit, aztán most még fájdalmat is tud okozni néha ha tövig tolja)

2020. aug. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem érzem... a hüvely nem tágul ki, egy nagyon rugalmas izomhenger. Egyszerűen a partnered megtanulja jobban befogadni (elengedi magát) ezért rugalmasabban tágul "akció közben".
2020. aug. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem normalis, hogy ennyire tagul.
2020. aug. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
40%
Lehet lekopott a nikasil.
2020. aug. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Sanyi 01 ***** válasza:
25%
Nekem szűk van.Dugd be az egyik üjjad ,most a másikat is ,most dugd az összest ,most rakd be a másik kezedet.Érzem bent van. Most próbálj meg tapsolni.Ugye nem megy.Akkor miért mondod ,hogy tág vagyok.
2020. aug. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan szűk csajom, aki kb 2-3 hónap kihagyás után feküdt le velem. Kb 1-2 hónap múlva tágabb volt, de akkor is azért szűk, ha nem vigyáztam 5 perc alatt kivégzett.
2020. okt. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem. Nekem azt mondják h huuu, ez nem fog bemenni. Hosszabb tavon is jó. Nem tagul olyan gyorsan a nő. F
2021. máj. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!