Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy nő panaszkodik egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő panaszkodik egy másik nőnek,hogy már nem jó a pasijával, nem olyan,mint az első kb 10 évben,akkor még jó volt akkor ez azt is jelenti vajon,hogy már a szexet sem szereti vele vagy csak úgy amúgy nem szeret vele lenni a betegség(bőv.lent)?

Figyelt kérdés

miatti negatív személyiségváltozása miatt?

Egyébknt már 32 éve együtt vannak.A nőnek ő volt a 2.pasija,még huszonéves kora elején jöttek össze.A pasi pedig idősebb nála,de nem 2-3 évvel.



2020. aug. 10. 22:44
A kérdező szavazást indított:
a szexre is gondolt a panaszkodás kapcsán (nő vagyok)
a szexre is gondolt a panaszkodás kapcsán (férfi vagyok)
a szexre nem gondolt,annak ellenére még nagyon jó lehet a párjával a szex 32 év után is,hogy másnak panaszkodik a kapcsolatukra(nő vagyok)
a szexre nem gondolt,annak ellenére még nagyon jó lehet a párjával a szex 32 év után is,hogy másnak panaszkodik a kapcsolatukra(férfi vagyok)
11 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a tapasztalatom, hogy akkor volt a legjobb a szex a volt párjaimmal mikor boldog és kiegyensúlyozott volt a kapcsolat, akkor mikor elő jöttek a problémák, sok volt a veszekedés, nem éreztem magam jól a kapcsolatban akkor egyáltalán nem is kívántam a szexet velük.
2020. aug. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%
Az egyes jól leírta, nálam is ez volt mindig (nő vagyok). Akkor is kívántam a szexet, de nem volt olyan jó. Szerintem ha megromlik a kapcsolat, akkor a szex is (a nők amúgy is érzékenyebbek erre, fontos az érzelmi állapot is)
2020. aug. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

23:05

Kedves férfi kommentelő!Nem magával kapcsolatban panaszkodott,hogy nincs megelégedve magával,hanem a párkapcsolatára.Ugye világos?!😂

2020. aug. 10. 23:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Tagolhatnád jobban is a mondataidat...
2020. aug. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!