Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudnék megtanulni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék megtanulni rendesen mélytorkozni? Nagyon próbálkozok, de nem megy igazán jól.

Figyelt kérdés

Az, hogy könnyezni kezdek már az elején még csak egy dolog, de aztán rá is fulladok és öklendeznem kell bárhogy csinálom. Próbáltam már úgy is, hogy reggel üres gyomorral megitatott velem a pasi egy liter vizet és a zuhany alatt csináltam és próbálgattuk hogy hogy jön fel és hogy nem.

Hát... részletekben, de rövid úton visszaadtam azt a liter vizet.



2020. aug. 12. 00:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%

Esetleg nem kéne erőltetni azt, ami nem megy, és ami nem is tetszik.

Meg keresni egy olyan kant, akinek nem az az elsődleges, hogy tövig nyomja minden elképzelhető lyukba.

2020. aug. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%
Úgy hogy fokozatosan, több lépés, fázis követően megtanulod kikapcsolni (legyőzni) a garatreflexeidet. S már megbocsáss eléggé fura hogy valaki kihánytat veled egy liter vizet akkor is tolja ész nélkül. Te most vagy nagyon szubmisszív vagy, vagy nagyon hülye...
2020. aug. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nem vagyok hülye. 😧 Kicsit sub igen.
2020. aug. 12. 00:34
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy liter vizet képes vagy kihányni kényszer mélytorkozástól akkor nem kicsit vagy szub hanem nagyon 😄
2020. aug. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
4 És az baj? 🙁
2020. aug. 12. 00:41
 6/19 A kérdező kommentje:
Csak próbálkoztunk hogy hogyan megy jobban csak nem sikerült nekem.
2020. aug. 12. 00:43
 7/19 A kérdező kommentje:
És azért ittam meg a vizet, mert volt már hogy próbálgattam üres hassal és kellemetlen érzés, ha görcsöl a gyomrom tőle úgy hogy nincs benne semmi. Jobb érzés ha van benne víz.
2020. aug. 12. 00:45
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy sub vagy, az a részemről nagyon tuti... 👌

De kényszer torkozástól, nem fog még tanulni mélytorkozni, mert azt neked kell érezni, hogy kényelmes, és úgy gyakorolni.

A pali nem fogja érezni azt amit te...

Először tanulgasd, aztán ba.szogassák a szád.

Máshogy is ki tudod élni a sub hajlamaid.

De a melytorkot tanulgasd előtte,és aztán mehet az is!👌

F

2020. aug. 12. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
67%
Hát inkább ritka buta vagy.
2020. aug. 12. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretem ha szoptatnak, 20/l
2020. aug. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!