Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! A salátás puncival...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! A salátás puncival van a probléma vagy alapból nem szerettek oralisan kényeztetni?

Figyelt kérdés

Kezdek teljesen elkeseredni, eddig 4 férfiből 2 teljesen kihagyta az orális kényeztetés részt, pedig én mindegyiknél adtam.

Eddig sem voltam túlságosan megbarátkozva a puncimmal, de az utolsó két incidens teljesen elvette a kedvemet a szextől. Nagyon sokat gondolkodtam a műtéten korábban, de most már az önbizalmamnak is lőttek. Nyilván nem fogom őket kényszeríteni, hogy tegyek meg, ha nem akarjak.

Mindannyian különböző nemzetiségűek, úgyhogy ez alapján nem tudok párhuzamot vonni. Plusz az első kettőnél szűz voltam, lehet emiatt vállaltak csak be?



2020. aug. 12. 12:04
A kérdező szavazást indított:
Nem szeretek orálisan kényeztetni
Csak salátás puncit nem szeretek oralisan kényeztetni
A lánytól függ
Nem szeretek se adni, sem kapni
Egyéb, kifejtem válaszban
31 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom a salátás puncit, és szerintem legtöbb srácnak mindegy, hogy milyen, úgyhogy nem emiatt lehetett.
2020. aug. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is saláta puncim van, de eddig minden párom rendszeresen kinyalt. Szerintem nem emiatt lehetett. Lehet hogy nem szerették alapból nyalni vagy önzőek voltak.
2020. aug. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Szóltál nekik, hogy szeretnél nyalakodást?
2020. aug. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
17%
Nekem nem tetszik a salátát punci. Biztos nem nyalnám ki. Undorító. A babapuncit szeretem.
2020. aug. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
80%

A salátás punci a legszebb, de mindegyik szép.


35/F

2020. aug. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nyikhajokat fogtál ki!! Nem érdekel hogy milyen a punci, csak ápolt legyen. Mindegyikkel más másképp lehet játszani, midegyikbe meg van mi a jó aki ezt kifogásolja az keressen egy másik nőt ha akkora királynak érzi magát hogy ő annyira tökéletes hogy mindenkinek megfele. Ne is foglalkozz ilyen kisfiúkkal, még ha férfinak is mondja magát.

F

2020. aug. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
95%
Ha normálisan van tisztogatva, akkor nincs vele semmi baj. Szerintem túl sokat gondoltok róla... ha belül nedves és illatos és tiszta akkor kívánatos. Mindegy kívülről milyen.
2020. aug. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
92%
Puncitípustól függetlenül imádok orálisan kényeztetni. :)
2020. aug. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
90%

Ha két egymáshoz nem illő ember találkozik és megpróbálnak egymásnak esni, egyik sem kényezteti szívesen a másikat orálisan, és nem azért, mert önmagában valamelyik testrésze nem szép, hanem mert nem illenek egymáshoz, így a testük egymás számára nem vonzó.

A feromonjai alapján azonnal érzed, hogy mi a helyzet köztetek és teljesen mindegy hogy nézel ki.

Nekem is volt olyan partnerem, akit eszembe sem jutott kinyalni, mert semmilyen módon nem tetszett,

Tehát maga az ember számít.

2020. aug. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
84%
Én eddig minden fajta puncit élvezettel nyaltam, a salátást meg tök jól lehet szopogatni, rágcsálni közben.
2020. aug. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!