Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem tudok a szemébe nézni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok a szemébe nézni szex közben. Férfiak, ti miért nézitek ilyenkor a nő arcát?

Figyelt kérdés
Én nem szeretem, zavarba jövök tőle, kizökkent. Ezért szeretem inkább oldalról/hátulról, de a párom meg inkább szemből.
2020. aug. 12. 14:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Én imádom ahogy kiül a partnerem/barátnőm arcára a kéj, szeretem nézni, pozitív visszajelzés plusz én is jobban élvezem, ha látom, hogy mennyire élvezi.

F

2020. aug. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Engem ezért is feszélyez, mert azt mondta, hogy kicsit vicces, de aranyos fejet vágok közben.:(
2020. aug. 12. 14:58
 3/16 anonim ***** válasza:
86%

Jesszus, hogy mondhat ilyet? És akkor csodálkozik, hogy nem akarod, hogy nézzen?


#1

2020. aug. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%
Engem elképesztően felizgat ha látom a lány arcán az élvezetet. Hogy nem tud uralkodni az arcvonásain miattam. Ez a része a szexnek jobban tetszik annál is mint mikor én elélvezek.
2020. aug. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Az nem zavar ha közben néz, az viszont zavarna, ha "kikövetelné", hogy én is nézzem. Engem ez kizökkent, nem tudok befelé fordulva koncentrálni és az élménynek átadni magam. Pedig tudom, hogy a férfiaknak nagyon bejön a szex közbeni szemkontaktus, de nekem nem megy. :(
2020. aug. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nekem sem ment egyikkel sem. De a mostani páromnak ez a megjegyzése még be is tett.
2020. aug. 12. 15:05
 7/16 anonim ***** válasza:

#5 én a szemkomtaktus nélkül megvagyok, de az ő arcát agyon szeretem nézni közben


#1

2020. aug. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
43%
De az nem beszólás volt szerintem. Ha tragédiának fogod fel akkor ne tedd tönkre a párod életét hanem keress egy vak srácot.
2020. aug. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Akkor mi volt? Ha nem is annak szánta, neked jól esett volna?
2020. aug. 12. 17:35
 10/16 anonim ***** válasza:
52%
Érett vagy te egy kapcsolatra? Nem úgy tűnik.
2020. aug. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!