Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehet azt feldolgozni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet azt feldolgozni hogy szép lányok vannak mindenhol, és nem kapom meg őket?

Figyelt kérdés
Ráadásul alul öltözöttek is. Mi lehet ennél rosszabb hogy az ember vágyik rájuk de nem tudja megszerezni? Ha gazdag lennék jobb lenne??

2020. aug. 13. 11:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne gondold, hogy minden ffi megkap minden nőt,ezt csak az egoista barmok hiszik magukról.

Dolgozz érte, és pár csajnál te is bejöhetsz.

2020. aug. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Próbálkozol náluk? Szerintem egy átlagos férfi ha 10 lányt elhív randizni, lesz minimum kettő aki igent mond. Van olyan nagyon szép lány ismerősöm aki azért panaszkodik, mert senki nem meri elhívni randizni, ha meg igen, senki nem látja a szexi hús mögött őt magát. Szóval próbálkozni kell.

2020. aug. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Ha gazdag lennél, ezen a nyomoronc hozzáálláson az se változtatna.
2020. aug. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát én nyomi vagyok és utálom magam, de akkor is vágyom rájuk sajnos. Utcán nem akarok zaklatni senkit, szórakozni meg nem járok. Szóval nem tudom azon gondolkodom kondi terembe kéne menni.
2020. aug. 13. 12:02
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne add fel! Merj leszólítani lányokat akár az utcán is, de jól gondold meg előtte, hogy kit szólítasz le! Azért ne ilyen cicababákat mert azok lehet nem fognak foglalkozni veled, meg úgy mással se! :)
2020. aug. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
A kondi amúgy nem rossz ötlet, ad egy kis önbizalmat, ha rendesen csinálod. Meg amúgy is vonzóbb a csajoknak ha van rajtad legalább egy minimális izom.
2020. aug. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt az egy lányt kell megkapnod aki szeret.
2020. aug. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
a szepseg tul van ertekelve, idovel majd rajosz. minek neked egy szep lany ha ures. (ezzel nem azt akarom mondani, hogy mind csak, hogy tenyleg tul van ertekelve)
2020. aug. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Sok pénzzel max. golddiggereket meg prostikat tudsz felszedni, normális nőket nem.

Menj emberek közé, ha bent ülsz a négy fal között és nem próbálkozol akkor még az átlagos lányokkal sem lesz "semmi", a sültgalamb magától nem száll be az ablakon.

2020. aug. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
20%
Jajj de irigylem a problémáidat "fiúcska".Majd akkor szóljál,ha te is akkora szarban leszel,mint én,hogy a leszbikusságod miatt 3 szerelemből 0-t viszonoztak!😂😂😂 Aztán akkor főleg szólj,ha életed szerelme sosem lehet a tiéd a szexuális beállítottságod miatt.Nem azért,mert hülye vagy,mert csúnya vagy,mert kövér vagy,hanem a kibszott szexuális beállítottságod miatt.😠😠😠😠😤😤 Örülnék,ha ilyen gondjaim lennének,mint neked.🙄🤢
2020. aug. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!