Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk!Mi volt a legkiábrándítób...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk!Mi volt a legkiábrándítóbb szexuális élményetek?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok,hogy rossz illatú volt,béna,fura hangok stb.
2020. aug. 13. 14:03
 1/1 anonim ***** válasza:
61%

Volt egy lány még gimnáziumban egy évfolyammal alattam. Baromi jól nézett ki, táncos lány volt, nagyon szép alakja volt, szép arca, magához képest tekintélyes méretű mellei, egy szó mint száz, nem én voltam egyedül, akinek tetszett.

Kicsit olyan szentfazék volt, de ha kiengedett akkor nagyon jó humora volt, és jókat lehetett vele beszélni, valahogy bekeveredett a társaságunkba, jött velem és a társasággal suli után sörözgetni, kávézgatni. Volt egy olyan kisugárzása is, olyan titokzatos, hogy gyűltek körülötte a srácok.


Aztán volt egy buli, ahova elmentem én, ő, és egy jó barátom. Jött volna az egész gang, de a többiek lemondták, barátomnak pedig volt barátnője - gondoltam, hogy itt az én esélyem.

Igazam is volt, pár ital után barátom "véletlenül" egyedül hagyott minket, és összemelegedtünk.


Felmentünk hozzá, nem is lakott messze, de a lány csak feküdt.

Konkrétan csak feküdt. Még a buliban nagyon jól csókolt, jól is táncolt, de az ágyban konkrétan semmi nem történt az ő részéről. Én azért megpróbáltam mindent, ő nagyon hamar elment (egész meglepő volt), nekem nem sikerült, levitt az életről. Aztán haza is mentem.


Szerencsére ez nyáron volt, nem volt suli, így utána nem igazán beszéltünk, nem akartam megsérteni, de nem is akartam ezután a társaságát. Következő évben valahogy magától is kiesett a társaságból, szóval nem volt túl sok feszkó belőle, de azért ez bőven életem legkínosabb élménye volt.

2020. aug. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!