Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha kicsi előváladék ment a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kicsi előváladék ment a kezemre és úgy húztam fel a barátomnak az óvszert, lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A barátommal kezdők vagyunk még szex téren, odafigyelünk a védekezésre, viszont legutóbb ugy húztam fel neki az óvszert, hogy kicsit előváladékos lett a kezem. Nem töröltem meg, felhúztam az óvszert, picit rá is ment, majd annyira megkívántuk egymást, hogy így szexeltünk. A barátom azt mondja nyugodjak meg mert nem leszek ettől terhes. Szerintetek ez rizikós és ne csináljunk többet igy vagy ebből nem lehet "probléma "? Több kérdést végig futottam már de eléggé megoszló véleményeket olvastam.

Köszi a válaszokat!

18L,19F



2020. aug. 13. 21:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nézd az esélye olyan 0000,1 %, hát ne csináljátok így, töröld emg a kezed, vagy rakja fel ő, de nem hinném hogy ettől teherbe lehet esni
2020. aug. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szinte kizárt, hogy ettől terhes leszel, de mivel nem 100%-ig kizárt, és ugye elég rossz érzés majrézni, nyilván az a megoldás, hogy tiszta kézzel húzzátok fel az óvszert.
2020. aug. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mindig megtörlöm máskor, mert jobb megelőzni amit lehet, de most elmaradt..Köszi a válaszokat!!
2020. aug. 13. 21:22
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Elméletileg lehetséges, gyakorlatilag nem valószínű. Legközelebb inkább mossatok kezet.
2020. aug. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
24%
Ennyi tudással.inkább ne csináljátok...
2020. aug. 14. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Bírom az ilyen "tapasztalt" embereket, mint a kedves 5-ös 😂 megéltél már mindent IS!
2020. aug. 14. 18:31
 7/9 anonim ***** válasza:
57%
Ha nem lógtátok volna el a felvilágosítás óràt, most nem itt kérdezősködnél, az hogy ilyen sötét vagy hozzá igenis probléma.
2020. aug. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szerintem még mindig jobb itt megkérdezni, mint felelőtlenül/helytelenül szexelni, hogy utána egy kis élet szenvedjen vagy ilyen fiatal(éretlen) szülők neveljék. Ha neked minden mindegy, akkor hajrá. Senki nem kért az arrogáns válaszodból, teszed az okost, -közben ebből látszik, hogy egy éretlen, meggondolatlan ember vagy. Örültem a szerencsének, mehetsz tovább görgetni, szép estét!!
2020. aug. 14. 20:25
 9/9 anonim ***** válasza:
Milyen minden mindegy nekem? Ha nekem minden mindegy lenne, akkor nem foglalkoznék vele hogy a magadfajtákból lesznek a tizenéves anyukák...
2020. aug. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!