Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Duci, hölgyek! Mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Duci, hölgyek! Mennyire érzítek hátrányát annak, hogy gömbölydedek vagytok, nagyon megnehezíti a párkeresést? 😊

Figyelt kérdés

2020. aug. 14. 09:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
67%
Egyébként szerintem annyira nem nehezìti meg. Mármint más ha kihozod 20 kiló plusszal magadból a maximumot vagy pedig igénytelenül nézel ki. Mindig volt akinek bejöttem, most is akad ilyen, de jelenleg szingli vagyok mert nem akarok semmi komolyat.
2020. aug. 15. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
67%
165/110 vagyok sajnos folyamatosan hizok így lesz ez több is. Nincs gond az ismerkedéssel de sajnos sok férfi azt hiszi ha egy nő kövér már akárki jo neki. Megalkudni nem szabad.
2020. aug. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
21%
#10 Ne haragudj, de rád biztosan nem leszek féltékeny, sem irigy. Nem bántásból, csak ellenszenves volt a kommented és kicsit túlzásnak is tartottam.
2020. aug. 16. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!