Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Házas/foglalt pasik! Ha ezt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas/foglalt pasik! Ha ezt megtudnátok, mit csinálnátok? L

Figyelt kérdés
Megtudnatok valakitol, hogy a munkahelyeteken tetszetek egy fiatal csinos csajnak. Csinalnatok valamit, vagy nem vennetek rola tudomast?
2020. aug. 15. 14:07
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%
Az hogy én minden ilyen helyzetet kihasználtam, és nem voltam fatökű, attól még a kiszemelted egy mulya szar lehet.
2020. aug. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
26%

Próbálnék kapcsolatba lépni vele, közeledni, és aztán, ha sikerül, zsákolni.


De idejekorán tudomására hoznám, hogy nekem szexpajtás kell, mert a feleségem nem akar dugni, de nem akarok elválni. Szóval tőle az az egyetlen dolog kell, ami az egyébként jól működő házasságomból hiányzik. Ha pedig neki is elég csak a testiség, az orgazmus, a farkam, akkor ideális a helyzet.

2020. aug. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
54%

Ha rossz a kapcsolatom akkor igen örülnek egy ilyen lánynak. Ràadásul fiatal is ::))

Volt ilyenben részem a feleségemmel megbeszéltük hogy ezt nem volt szex sem vele. A fiatal cicaval viszont annál több is volt, ha erdekell hogy mi privin megírom.

2020. aug. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
60%
Annyit csinálok, hogy megdugom.
2020. aug. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
78%
Haha de viccesek vagytok. A legtöbben megdugnák a nőt,nem kell adni az ártatlant
2020. aug. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ügyesnek kellene lennie, hogy legyen valami. Alapból nem hiszem, hogy lenne, de volt már, hogy valakire nagyon beindultam és nem sokon múlt. De ezért még óvatosabb vagyok. De az biztos, hogy van az a szexuális energia, amit nehéz kezelni ép ésszel.
2020. aug. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
En orulnek fele. Nyitnek is fele persze nem ugy :D. Beszelgetnek vele ha amr ugy is egy helyen dolgozunk, flortolgetnek parat :D de amugy semmi tobb. Flort az jol esne, de lehet ettol csak jobban "beindul" a csaj
2020. aug. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Könnyű lenne azt mondani hogy "á én nem" de ugyan annak idején a munkahelyemen egy csajnak megtetszettem nem volt sem csinos, sem fiatal de olyan kisugárzása volt, hogy valahogy össze akadtunk. A baj csak az volt hogy túlságosan sietett én még akár szakítottam is volna miatta de nekem gyors volt ahogy intézte a dolgokat.
2020. aug. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Amit csak a kiscsaj akar. hmmm
2020. aug. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!