Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Orr piercing,dekoltázs és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orr piercing,dekoltázs és váll tetkók mennyire jönnek be szexuálisan nektek?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel kavarok és neki van orr pc-je,meg az adott helyeken is tetkója,én ennél átlagosabb srác vagyok de nála ezek nagyon bejönnek nekem,odavagyok érte így ezért is lehet hogy jobban bejönnek ezek a dolgok,előtte annyira nem foglalkoztam ezekkel de miatta nagyon izgatónak tartom a bizonyos piercing és tetkókat.

Nektek is bejönnek ezek?Volt ilyen téren kicsit extrább külsejű csajotok?


2020. aug. 16. 22:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Áhh én imádom! Nekem is van, intim pc, ajak pc, 10+ tetkó stb. Persze, nem ezt keresem a nőben, de ha van az nagyon bejön :)

Igen volt extrémebb exem, intim helyen tetoválás, piercingek, stb. jó élmény!

Szóval hajrá! :)

31/F

2020. aug. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Függönykarikák s tintapacák itt ott..."igényes".
2020. aug. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem a tetkót! Sem nőn, sem pasin. Talán azért, mert grafikus, festőművész vagyok. Elismerem a tehetséges tetoválókat, de számomra elképzelhetetlen egy ennyire végleges testváltoztatás. Ha pedig minősíthetetlen a tetoválás, az kifejezetten irritáló.

Piercing még elmegy, ha nem holmi tágító jellegű izé.

Volt tetovált barátnőm több is. Kettő piercinggel rendelkező is volt köztük. Egyiknek igen intim helyeken is. Izgató volt, érdekes volt. De alapvetően sajnáltam, hogy nem láthatom a lányt a természetes szépségében, hiszen kifejezetten gyönyörű volt.

2020. aug. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ajánlom figyelmetekbe a facebookon: Okádék tetkók

15 perc nézegetés után nem lesz több kérdésetek :) Ha mégis varratni akartok magatokra, akkor csak bátran ;)

2020. aug. 17. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem jön be. Ha van egy-kettő kisebb tetoválás, akkor az nem zavar, de a nagyobb felületet takaró tetkók már nem jönnek be. Például Lana Rhoades, Malena Morgan, és Riley Reid testén egyáltalán nem zavaró, de Christy Mack, és Bonnie Rotten testén már nagyon is.

A piercing meg egyáltalán nem jön. Nem értem mért kell azzal csúfítania valakinek a saját testék, főleg intim helyen.

2020. aug. 17. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Páromnak a hátán van egy szép méretes tetkó, és van piercingje a nyelvében, melleiben és egy intim területen. Amikor összejöttünk, nem gondoltam még, hogy be fog jönni :)
2020. aug. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!