Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális, hogy anális szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy anális szex után rettentően fáj?

Figyelt kérdés
Tegnap este volt életem első és valószínű, hogy az utolsó anális szexem. Reggel óta nagyon fáj.. elmúlik vagy menjek orvoshoz?
2020. aug. 17. 13:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Valamit nagyon nem jo csináltatok ...
2020. aug. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
14%
Sikosítót hadználtatok? Megvizsgáljam h rendben van- e vagy kell- e orvos? Orvosnak tanulok.
2020. aug. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a pasas nagyon erőszakos volt nem foglalkozott azzal hogy lassan vezesse be. Ismertem egy ilyet.
2020. aug. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%

Hát könnyen lehet hogy károsodás érte az ánuszodat, vagy akár a végbelet...

Mi a francért csináljátok, ha egyszer nem arra való!!!

2020. aug. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Valószínűleg te is 1 olyannal próbáltad ki, akinek fingja nincs arról, hogy ezt, hogyan kell csinálni!

F

2020. aug. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Viseld el, majd meg szokod. Ma is engedjed.
2020. aug. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
21%
Könnyen lehet, hogy túl durván csinálta, és valami károsodás érte az ánuszod. Lehet megérne egy orvos látogatást, maximum azt mondja, hogy nincs semmi bajod. De szerintem ne ítélj egy alkalomból. Lehet, hogy még párszor csinálod, és a tested megszokja, és már nem fog fájni utána
2020. aug. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Dehogynem fog fájni. Van aki nem bírja ezt.
2020. aug. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem kéne fájni! Jó hülye a csávód!
2020. aug. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!