Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lovagló póz miért nem élvezete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lovagló póz miért nem élvezetes gumival? 18L

Figyelt kérdés
Állandóan kicsuszik a farok bellölem.Gumi nélkül nem szeretném mert nem akarok terhes lenni,gyógyszertöl rosszul vagyok.
2020. aug. 18. 08:42
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Rosszul lovagolsz.
2020. aug. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Nem jól mozogtok, próbálj meg lejebb vagy feljebb ülni a pasin
2020. aug. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Ennek semmi köze a gumihoz. Valamit rosszul csináltok.
2020. aug. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2%
Béna vagy. Én megtanítanálak lovagolni, és gumi nélkül durrantanám tele a kelyhedet. 🙂
2020. aug. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%
ne fel-le, hanem előre-hátra mozogj lovaglóban
2020. aug. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5%

Akkor segítek:

Imádom, ha lovagol rajtam a nő. Tudod mit, kiemelten? A nő is mozog, nem csak le-fel, előre-hátra, hanem tekergetei is a csípőjét, néha csak a makkot engedi be, aztán hirtelen tövig ül. Körkörösen csavarja, tekeri a csípőjét. Felguggol, én alulról támasztom a popsikat és így csattog rajtam. Aztán meg leállítom, a popsik alá markolok és elkezdem bhaszni kőkeményen. Imádom, ha rám borítom a nőt, egyik kezemmel összefogom a háta mögött a csuklóit, másik kezemmel paskolom a popsit, vagy ujjazom a s.egglyukat mélyen, heves csókok közepette. 32f

#4 voltam.

2020. aug. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%
Ahogy a #2-es mondja. Nem a gumitól van, inkább attól lehet, hogy nem jó helyen ülsz. Próbálj lejjebb vagy feljebb csúszni.
2020. aug. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
80%

Belőlem lovagló közben csak akkor csúszott ki, amikor kisebb méretet próbáltam meglovagolni. Gumitól függetlenül.

Próbálj kisebbeket "ugrani", közelebb maradni a hasához, esetleg a korábban említett előre-hátra mozgást. Kísérletezzetek mindenféle helyezkedésekkel és mozdulatokkal, valami csak beválik. De ez nem hinném, hogy a gumi miatt lenne.

2020. aug. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én lovaglóban, gumival -bár kevés ilyen partnerem volt, akivel gumit kellett használni- se csusszantam ki a punából, független attól, hogy egy 40-es csatakanca, vagy egy 17 éves szüzike lovagolt. Megfogtam a popsiját, ha ki akart csúszni, és ennyi. Aztán még az ütemet is én diktáltam. :)
2020. aug. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!