Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, hogy reagáltok, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, hogy reagáltok, ha a nő ezt csinálja az autóban?

Figyelt kérdés
Kihangsúlyozom, nem vezetés közben, mert az tudom, hogy balesetveszélyes lenne. Hanem, mikor állunk a lámpánál, vasúti soormpónál, parkolóba történt beállas után stb. a nő a combotokra teszi a kezét és elkezd simogani, majd kívülről a péniszeteket is megsimizi. Jó érzessel tölt el vagy zavar olyankor?

2020. aug. 19. 18:40
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
27%

Tovább folytatnám!

És dugnunk egy jót!😋😜😜✌🏻

2020. aug. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
6%

Szerinted lámpánál álllás vagy vasúti sorompónál, az nem vezetés? elég buta vagy.

ezért nem teszik ki sokan az indexet, mert kicsit korábban alámpánál a nő fogdosta a farkukat, és elterelte a figyelmüket, már értem.

jó kis szórakozás ez emberi életekkel.

2020. aug. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Van jogosítványom, kedves #2. Áruld már el nekem, hogy vasúti sorompónál, mikor nemritkán 5 percet vagy többet is ott kell állni, akkor mégis hova akarsz indexelni és leállított motornál ebben milyen veszélyeket látsz?
2020. aug. 19. 18:46
 4/27 A kérdező kommentje:
Nem azt írtam, hogy pirosról zöldre váltásig kiverem neki, hanem azt, hogy ruhán keresztül megsimogatom.
2020. aug. 19. 18:47
 5/27 anonim ***** válasza:
7%
3. Ha 5 perc alatt a tökénél nyúlkálsz, felizgul. Utána meg ugye elmegy a vonat, és nem álldogálhattok ott tovább, tovább kell vezetni. Felizgulva. Rendőrlámpánál ugyanez, ott 5 percnél kevesebbet kell állni, vagy neked az is 5 percnek tűnt. Bonyolult felfogni ezeket? Azt hittem, ez nyilvánvaló, de te is az eszeddel cserélted el a jogsid.
2020. aug. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
9%
Ha ruhán keresztül simogatod neki, akkor szerinted nem izgulhat fel? Nem vonhatja el a figyelmét? Eléggé buta vagy. És ilyeneknek van jogsijuk, édes Istenem... nem csoda, hogy megdöglenek az emberek autóbalesetekben
2020. aug. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
71%

Nem akarok trollkodni, úgyhogy normális választ adok.


Megkérdezném tőle, hogy "nem ér rá hazáig?" Aztán lassan megfognám a kezét és elhúznám onnan, majd az arcomra "tetetném", hogy ha már simogatni akar, akkor vezetés közben inkább az arcomat simogassa, mert az csak "szimplán" jól esik, de odalent felizgulok tőle, úgyhogy majd otthon cicám.

2020. aug. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Lassan 8 éve van jogosítványom és aktívan vezetek azóta balesetmentesen. Igen, felizgul és utána majd megnyugszik a pénisze. Nyilván nem azautópályán csinálnék ilyesmit,mikor mindjuk 160-nal megyünk (tudom, te ott is max. 130-cal mész). Elvégre akkor sem tudsz tovább menni, ha mondjuk a boltban áll fel valami csinos nőre?
2020. aug. 19. 18:53
 9/27 anonim ***** válasza:
85%

Boltban nem szokott felállni, képzeld el, mert oda nem azért megyek. Ott másra figyelek.

Miért olyan nehéz megérteni, hogy autózás közben nem bohóckodunk kicsit se? Ez nem játék!

Otthon is úgy szoktad, hogy felizgatod, aztán hagyod, majd lenyugszik?

Ja,ha nem autópályán mentek 120-szal, akkor már tök mindegy, akkor bármit lehet, dugni is. Téged sem az eszedért szerethetnek.

Én sem trollkodni akarok, de fájdalmas, mennyire hülyék akik vezetnek. Csak azért balesetmentesen, mert elugrott előled az, akinél elfelejtetted az indexet kitenni.

2020. aug. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
72%
Ilyen nehéz felfogni hogy miközben fel vagy izgulva nehéz és szar és balesetveszélyes vezetni?
2020. aug. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!