Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fizikailag melyik nőt könnyebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fizikailag melyik nőt könnyebb jól meghúzni?

Figyelt kérdés

Most nem a péniszméret és vaginaméret érdekel szóval ezzel NE gyertek.


Hanem hogy egy 150 cm magas 40 kg testsúlyú, illetve egy 170 cm magas 60 kg testsúlyú nőt könnyebbe jól megdöngegni minél több lehetséges pózban. Gondolok itt állva szexelésre, feldobni őt a konyha linkára és oty kinyalni, jól meglovagoltatni meg mindenféle extra pózra ahova bizony szerintem fontos a partner testsúlya...



2020. aug. 20. 09:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
39%

Hát ha én egy 40 kilós nőre ráfekszem az meghal, mert nem strapabíró, mert rozoga, mert nekem apró...

Annak a 60 kilósnak jöhet a címe - persze csak ha neked már nem kell.:)

2020. aug. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
88%
Mindenek előtt meg kell tanulni helyesen írni.
2020. aug. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
94%

Nem tudom, ebből a 2 felé női típusból, reszeltem már mind a kettőt, és ugyan olyan jó volt monda 2!

Ez nem túlsúly,és nem is extra.

F

2020. aug. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Ez mióta nyelvtanóra? Mobillal írtam és azért gépeltem el, na meg süt a nap a szemembe a városban :D

Sok idióta...

2020. aug. 20. 09:38
 5/21 anonim ***** válasza:
88%
Attól függ te mekkora vagy.Ha 2m,akkor a törpe felejtős.
2020. aug. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
85%
Alapvetően az alacsony, kis súlyú nőket könnyebben tudod mozgatni az ágyban, ők is jobban mozognak, rugalmasabbak. Egy magas hosszúlábú csajjal nem tudsz olyan könnyen kipróbálni akármilyen pózt. De tapasztalatom szerint egy 150 cm-s csajt se lehet annyira megpakolni, mert a 16 centimmel már vigyáznom kellett kutyapózban, hogy ne nyomjam neki méhszájig. Míg a 180 magas csajnál tövig nyomhattam, max tempón.
2020. aug. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
94%

szerintem ennek nincs köze a lány méretéhez, inkább a... nem is tudom... merészsége, rátermettsége, sportossága, hajlékonysága?

Elsőnek is, fizikailag azt a lányt a legkönnyebb megdugni, aki baromira fel tud izgulni. Másodjára, aki baromi jól hajlékony, azt nagyon sok féle pózban meg lehet, szóval egy profi jógásnál a határ a csillagos ég. Hidd el!

Persze ha nyüzüge vagy, akkor lehet a 60 kilósat nem tudod úgy dobálgatni, de alapból a súly max annyira számít, hogy egy nagyon csontos csajnak lehet sok helyszín kényelmetlen. Egy nem-hajlékonynak, meg mindene fáj ha nem ágyban csinálja, egy nem sportos meg nem bírja tartani magát 1-1 új pozícióban, mert olyan izmokat használ amit még soha.


Egy példa a duci hajlékonyságra: Van egy yoga lány, aki kb 150cm, és duci, olyan kis "törpe" szerű, de tátva maradt a szám amikor olyan pózokat meg tudott csinálni, hogy én csak bámultam. És túlsúlyos. Előtte azt hittem csak vékony testtel tudsz ennyire hajlongani, de nem.

2020. aug. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
79%
" 4/7 A kérdező kommentje:Ez mióta nyelvtanóra? Mobillal írtam és azért gépeltem el, na meg süt a nap a szemembe a városban :D Sok idióta..." Igazad van, nem nyelvtanora és mi vagyunk az idioták, de "feldobni őt a konyha linkára" mi a fszt jelent????
2020. aug. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
84%
Azt amelyik hagyja magát :DDD
2020. aug. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
78%
Ez de kib#szott primitív kérdés.
2020. aug. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!