Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti irigyek vagytok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti irigyek vagytok azokra a barátnőitekre akiknek nagyobb a mellük mint a tiétek?

Figyelt kérdés

2020. aug. 21. 17:16
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
nem. szeretem a pici feszes mellemet, tudok hason aludni, melltartó nélkül ugrabugrálni.
2020. aug. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
89%
Nem, sose feszultem a mell-teman. Tokeletesen meg vagyok elegedve a C-s kosarammal, es a parom is, szoval ez a lenyeg. Sok nagymellu not inkabb sajnalok, pl. Anyukamnak akkora melleket csinaltam szuletesem utan, hogy allandoan faj a dereka.
2020. aug. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen barátnőm, de ha lenne se érdekelne. Nem akarnék nagyobbat a mostaninál
2020. aug. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nincs olyan barátnőm akinek nagyobb a melle. De ha lenne is ilyen nem lennék rá irigy.
2020. aug. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Leginkább az A,B mérettel rendelkező lányok véleményére vagyok kíváncsi, de nagyobb mellű lányok is írhatnak.
2020. aug. 21. 17:27
 6/27 anonim ***** válasza:
90%
Nem. Nem fiúk vagyunk, akik állandóan a farokméreten rugóznak.
2020. aug. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a sajátom méretével elégedett vagyok, senkitől nem irigylek semmilyet.
2020. aug. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Oké akkor itt vagyok én B-s kosárral. Nem tudom hogy te fiú vagy-e aki most azt akarja hallani hogy igen, számomra ismeretlen okokból, vagy egy lány vagy aki irigykedik.

Szerintem amíg nem okoz fájdalmakat, fizikai problémákat teljesen mindegy. Szerintem minden méretben van valami szép. És a kicsi lehet hogy valakinek nem tetszik, de kenyelmesebb.

2020. aug. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
nem. teljesen elégedett vagyok a B-s mérettel. tenyérbe való, feszes
2020. aug. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
91%

Nem, sőt örülök, hogy kis mellem van. Nekem teljesen jó a B-s mellem; feszes és nem akadályoz pl az úszásban.

21/L

2020. aug. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!