Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan oldódhatok fel maszti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldódhatok fel maszti előtt?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, és még hüvelyi orgazmusom sosem volt.

Használok vibrátorokat is, zuhanyrózsát, de csak csiklóval tudok elélvezni.

Kinek milyen ötletei vannak?:)



2020. aug. 21. 22:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell feloldódni? Ha egyedül vagy, csak nem görcsölsz már.
2020. aug. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hát szerintem már rágörcsölök arra, hogy legyen hüvelyi orgazmusom, vagy nem tudom...
2020. aug. 21. 22:11
 3/14 érdeklődő35 ***** válasza:
100%

Van akinek nem jön össze a hüvelyi...😑

Esetleg egy jobban görbülő dildó, vibri, vagy más segítségével célirányosabban tudnád izgatni a g pontod

2020. aug. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%

Vannak nők kik sosem élik át a hüvelyi orgazmust.

Ezen ne görcsölj, élvezd amit tudsz!

F

2020. aug. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nekem sem volt soha részem hüvelyi orgazmusban. Nem biztos, hogy az idegesség van mögötte. Próbálkozni persze érdemes.:)
2020. aug. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Még sose volt hüvelyi orgazmusom, pedig nem szoktam rágörcsölni, van akinek van, van akinek nincs
2020. aug. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

https://www.youtube.com/watch?v=n164linNumc

Ajánlom ezt a videót, sok mindent megértesz a testedről.

2020. aug. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
27%

Nos kedves lányok :

Minden Nő képes a hüvelyi orgazmusra. Kinek igy, kinek ugy.

- AMi alap, nem szabad koncentrálni rá.

- nem megtanulásból kell akarni

- sőt, egyáltalán nem kell "akarni"

- megbeszélni a partnerrel, mit hogyan - ból se fog sikerülni.

- Sok sok idő és türelem kell hozzá, nem iparszerű ujjazás.

- ha pertnerrel, akkor neki kell sok sok idő, nyitottság, önzetlenség hozzá

- van olyan, akinél egy óra játék kell hozzá (és még nem is dugott), hogy elmenjen hüvelyben.


Szóval aki azt mondja hogy nem tud hüvelyben elmenni az :

- csak beletörődik, hogy ő ilyen

- a pasik ebben megerősitik, hogy ő ilyen

- elfogadják ezt, mint tényt, sokszor 10-enéveken át


Igenis van az a póz, van az a helyzet, amikor el tud menni bárki igy is.

De a parnternek kell 1000% osan önzetlennek lennie és ha kell, akkor egy órán át izgatni játszani a lánnyal.

Úgyhogy türelem-türelem-türelem és főleg ellazult sok sok idő.


És nem szabad !!! beletörődni, hogy : - áááá, én ilyen vagyok.

2020. aug. 22. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálam a helyzet a következő:

Soha életemben nem volt hüvelyi orgazmusom férfival,pedig nagyon-nagyon szeretném.Volt,hogy már csak egy pillanaton múlott,úgy éreztem,hogy na most...de az utolsó pillanatban semmi.Viszont vibrivel vagy ujjazással pár perc után áttudom élni a hüvelyi orgazmust.Szóval tudom,hogy nálam minden a fejben dől el,minél jobban akarom,annál jobban bestresszelek tőle.

2020. aug. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

Azért látom sokaknak nem tetszik, amiket a 8 - ban irtam.

De attól még akkor is 1000% - meggyőződésem, de főleg tapasztalatom, hogy úgy van.


9-nek :

Elképzelhetőnek tartom, hogy a férfi nem volt eléggé rádfigyelő.

Sokunknak, igen ez is igy van, egy bizonyos pont után átbillen az egász együttlét önző élvezkedésbe és nem a nő élvezetével foglalkozik, hanem saját magával.

Poénosan szokták mondani, hogy a nőnek is pont annyi ideje volt elmenni, mint nekem :-). Ez nem az én véleményem, csak általánositva-poénkodva ez van.

És igenis vannak azok a pózok és mozdulatok a hüvelyben, amitől tutti, hogy elélvez a lány.


Sokan azért szeretik a misszi pózt, mert érdekes módon akkor is általában a csikló izagtásától és nyomkodása az elsődleges ingerlési pontja a nőnek, mert a férfi ha tövig benne van, akkor a lágyéka a farka feletti rész pont a csiklót nyomja-masszirozza, miközben dug a pasi. És ha igy megy el a lány, azt hiheti, hogy hüvelyi orgazmusa volt, de nem, nem az volt, csak benne volt a farok, miközben elment.


Hú de tudnám még mondani. De akkor is az én véleményem az, hogy először a pasinak az ujjaival kellene hüvelyi orgazmust okozni tudni. És igen, ilyenkor nyalás-ujjazással indul, de amikor már mindjárt elmegy a lány, na akkor abba kell hagyni a nyalást, mert az orgazmus alatt iszonyúan érzékenby lesz a csikló, jobb ilyenkor békén hagyni és a hüvelyt belül masszirozni. Ilyenkor elég sok lánynak ha csak egy egy cm-t mozgatom az ujjam bent a Gpontján. Szanaszéjjel fogja élvezni a buksiját.


Na és az lesz a hüvelyi orgazmus !!!

2020. aug. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!