Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőmet nem tudom kielégíte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmet nem tudom kielégíteni, mit csináljak? lent.

Figyelt kérdés
Csak 3óráig birom a szexet vele, az idő alatt 3-5x elmegyek. De utána zsibbad és lerohad a farkam (kb ezt érzem). Mivel tudnék kihúzni 4 5órára is?
2020. aug. 21. 23:53
 1/9 anonim ***** válasza:
28%
passzold át nekem tesa
2020. aug. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Éreztem hogy ilyen válaszok is jönnek. Maradj anyucidnál.
2020. aug. 21. 23:55
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ő közben tévét néz? Vagy miért nem tud 3 óra alatt elmenni?
2020. aug. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Mkdir ***** válasza:
100%

Most mi is a kérdés tulajdonképpen? Jól értem, te 3 óra alatt 4-5x mész el míg a barátnőd egyszer sem?

Mert ha így van hidd el nem a több idő a megoldás. Tolhatod mint a lopott biciklit napestig is akkor se fog elmenni. Szerek helyett beszéljétek, sokkal több előjáték, mert igazából a nők úgy tudnak elmenni ha ismerik a saját testüket. Legalábbis a legtöbb.

2020. aug. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem elégszer élvez el a barátnőm és még csinálni akarná de én nembirom..
2020. aug. 22. 00:33
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Álmodozz, aztán felébredsz, hogy bilibe lóg a kezed! 3 órán keresztül folyamatosan szexelni rohadtul fájdalmas, kizárt, hogy ezt egy nő akarná.
2020. aug. 22. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
5-15p szünetek vannak az orgazmusai közt
2020. aug. 22. 01:42
 8/9 anonim ***** válasza:
69%
Kezdd el 3-kor es akkor birni fogod 4-ig 5ig 😆😆😆😆
2020. aug. 22. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%

Először is. Van olyan nő, aki órákon át bírja úgy (sőt imádja) , hogy néha tartanak pár perc pihit. Pl itt vagyok én 😎

Másodszor, ha ennyi idő alatt semmilyen módon nem elégül ki a barátnőd, akkor ott valami komoly gond van. Ülj le vele, beszélgessetek.

2020. aug. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!