Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tanulás szexért cserébe. Megéri?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanulás szexért cserébe. Megéri?

Figyelt kérdés

Az érettségi után a jogi pályát választom.

Jogász szeretnék lenni.

Anyagilag nagyon nem állok jól, ezért sugardaddy kapcsolatot szeretnék egyetlen férfival, aki fizeti a tandíjat, albérletet.



2020. aug. 22. 00:45
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
60%

Aha, ja. persze, hogyne.


"sugardaddy" majd pont ezt a szót fogja használni egy lány + hajnali 1 kor, mikor ilyenkor van a trollok ideje.

Érted, de legalább lett volna annyi eszed, hogy nem ilyenkor írod ki, és akkor elhittem volna, mondjuk még akkor sem.


Miért kell a nőket ledegradálni? Mert egynek sem kellesz?

2020. aug. 22. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
59%

11

Tökéletes leírás, ez megint csak egy troll, de úgyis mindjárt jön folytatni a kis kamusztoriját...

2020. aug. 22. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

#11

Hajnali 1 kor nem fogok vitázni veled, szóval hagyd abba.

Senki nem degradálja le a nőket, mert Én is az vagyok.

Ha hiszed, ha nem, ez változni nem fog.

Ha a kérdésre nem tudsz hasznos választ írni, vagy esetleg tanácsot, tippet,akkor lépj tovább kérlek!

Nem szállok bele fölösleges vitákba!

2020. aug. 22. 01:23
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Mint joghallgató mondom, hogyha annyira szerencsétlen vagy, hogy nem tudod megteremteni magadnak a tanulás lehetőségét normális úton (állami finanszírozás, ösztöndíjak, jól fizetett munkák (én például 2000 forint/fő/diák áron korrepetálok párban, tehát 4000/óra, ügyesen hirdetve annyi diák van, amennyit csak vállalni tudsz - teszem mindezt úgy, hogy nem vagyok rászorulva),akkor kár a - kifejezetten telített - jogi szakmát választanod.

Ilyen tulajdonságokkal legfeljebb alkalmazott leszel, kevesebbért, mint amit a műkörmösöd eltesz.

Főleg, hogy - tekintve, szegénynek írtad le magad - valószínűleg sem meglévő ügyvédi irodátok nincs, sem potenciál rá, hogy majd legyen.

Engedd el! :)

2020. aug. 22. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Engem kb 1 dolog ami nagyon zavar... Hogy nem akarsz hitelt fel venni. Az élet, valamilyen szinten erről szól. Hitelt veszek fel itt, ott, amott mert van, amikor nem tudsz előrébb jutni.


Tételezzük fel, elvégzed az egyetemet, elmész ügyvédnek. Az első alkalommal, amikor oda kerülsz, hogy nagyobb ember leszel, lehet a sugardaddy (sőt, ha 1 lesz, lesz több, mert ők is cserélgetnek) szépen mindent kitalál, hogy te milyen is voltál anno. És ez meg tudja bélyegezni

2020. aug. 22. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Végzett jogászként mindenképp lebeszélnélek erről. Tudsz olyan munkát vállalni egyetemista korodban is, amelyért fizetést kapsz. Nyilván nem fogsz annyit keresni, mint amennyit egy támogatótól megkapnál, de legalább tisztességesen megdolgozol érte. Gondolj bele, hogy érettebb fejjel ezt mennyire fogod szégyelleni, ha belemész.
2020. aug. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
66%
Az ilyen nem szegyeli mert ri.banc a vere... de ha leri.bancozod akkor te vagy a rossz meet megmondod ami..
2020. aug. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Eleinte jó ötletnek tűnik, némi szex és csörög a lóvé, aztán eltelik egy kis idő és minden férfira, aki közeledni próbál úgy fogsz tekinteni, mint egy ügyfélre. Képtelen leszel érzelmi kapcsolatot építeni. Javaslom olvass utána, minden prosti ebbe az érzelmi válságba zuhan.
2020. aug. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem nincs tapasztalatom abban, amit te akarsz, kérdező, de van olyan barátnőm, aki mélyszegénységből, problémás családból jött és jogász akart lenni.


Mivel tisztában volt a saját lehetőségeivel, nem jelentkezett egyből egyetemre, hanem egyéb képesítéseket szerzett (ösztöndíjjal) és rengeteget dolgozott éveken át, tanulás mellett is, és gyűjtött, kalkulált. Aztán felvették jogra, és akkor is végig dolgozott.


Most a saját területén menő jogász (nem mondom meg, hogy azon belül mi lett). Igen, majdnem középkorúként érte el az álmát. És? Szépet álmodott, teljesült, mert kitartó volt.

2020. aug. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
71%

Nagyon kamugyanus ez a kérdés. A végzett jogászok válaszai és a leendő jogásztanonc (kérdező) írása között akkora szakadék van, hogy ezzel az értelmi szinttel kizárt, hogy jogász akarjon lenni valaki. Vagyis akarni lehet, de... Elég, ha a válaszokra a reakcióit elolvassátok, és a jogászok kommentjeit, ég és föld!


Másrészt ez a "Tanulás szexért cserébe." szöveg egy hirdetés, már rég törölni kellett volna a kérdést, jelentsétek ti is! Van egy szabályzata az oldalnak, amibe nem illik bele.

2020. aug. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!