Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szopás-nyalás viszonya?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szopás-nyalás viszonya?

Figyelt kérdés

Kb mindenhol lathato/ azt latni, hogy a lanyok tegyuk fel elso randin ha szex van nem szopnak le. Vagy van olyan hogy csak leszopnak valakit.

A kerdesem tobb reszbol all. Ha szexeltek randi utan akkor a szopast ugy kell erteni,hogy be is fejezitek vagy csak elojatek?


A lanyoknal van olyan hogy elso szexnel nm veszik a szajukba csak az x. szex utan.

Akkor ez a ferfiak reszerol is igy van?


Ha a lanyok leszoptok valakit tegyuk fel psrotokar vagy ismerost egy wc-ben pl, vagy hazibuliban vagy barhol nyilvanos vagy olyan helyen ahol masra nincs lehetoseg, nem vartok viszonzasul nyalast?


Mindenhol a szopast latni kb mintha lenyeg lenne, hogy elojateknal a csaj szopjon. Tegyuk fel hogy minden elojateknal a csaj cumizik is, a csajoknak is kotelezo vagy elvarjak mindig ok is a nyalast? Igazabol en sem nagyon tudom hogy mit akartam kerdezni, de sztem a szopas nyalas kozott valahogy nagy kulonbseg van, marmint, hogy a nyalast nem verik olyan nagy dobra, pl nem is csinaljak annyiszor mint a szopast.



2020. aug. 22. 07:59
 1/4 anonim ***** válasza:
51%

Nekem is jóval többször van hogy leszopom a pasim mintsem hogy ő nyal engem de nem zavar


18/L

2020. aug. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%
Beszoktam általában fejezni a szopást, de előfordul hogy előjáték. Első szex alkalmával is beszoktam kapni, mivel csak csikló orgazmusom van ezért igénylem nagyon a nyalást is. Ha úgy alakul hogy egy gyors szopásra van idő valahol akkor nem várok viszonzást. Van mikor csak szopni van kedvem.
2020. aug. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én általában sokkal többet nyalok mint amennyit az aktuális barátnőm szopna
2020. aug. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem csak előjáték a szopás akkor elvárom hogy kinyaljon ha olyanom van, mert egyébként szeretek szopni csak úgy magamtól is, de azért jól esik ha felajánlja, hogy viszonozza-e.
2020. aug. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!