Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyes fullos csajoknak miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes fullos csajoknak miért van egy csomó arab, afrikai, marokkói,stb pasas ismerősük Facebookon?

Figyelt kérdés
Már több ilyen dögösebb magamutogató bigénél megfigyeltem ezt, hogy az ismerőseik jelentős része ilyen egzotikum külföldi pasasokból áll. Ezek a rasszok jöhetnek be nekik igazán és csak velük dugnak elsősorban, vagy mi lehet az oka ennek?

2020. aug. 22. 13:00
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
Mert bejelolnek
2020. aug. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%

Nem vagyok fullos legalább is olyan biztos nem amilyenre te gondolsz.

De én kifejezetten azért kerestem külföldi pasikat mert egyrészt tetszenek is másrészről az angolomat akartam fejleszteni. Van egy külföldi lány is akivel beszélgetek. De általában pasikkal tudtam tovább beszélgetni. A nők valahogy lemorzsolódtak idővel.

2020. aug. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
13%

azok kb. mind kamuprofilok


pasasként engem (akinek nincs hivalkodó profilképe, nem vagyok izmos, nem pózolok drága autó mellett, drága órakkal stb. teljesen átlagos képem van kint) konkrétan heti szinten jelölnek meg dögös nőcis kamuprofilok a világ távoli pontjairól.

2020. aug. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3 Egy kamu profilt általába nem nagy ész kell felismerni, többnyire nincsenek ismerőseik, meg csak pár összelopott kép van kitéve, nulla bejegyzés, üres adatlap, stb, de akikre én gondolok azok tutira nem kamuk. Nem ma kezdtem...
2020. aug. 22. 13:45
 5/8 anonim ***** válasza:
35%

Mert egyrészt valami miatt bejönnek nekik. Ha más nem a török sorozatok miatt.

Másreszről elegük van a magyar pasikból, akik kb csak arra tartják őket, hogy megdugják, de normális párkapcsolatot nem akarnak. Persze ott is van jobb/rosszabb. De az mar imponal nekik, hogy nem hagyják, hogy a nő fizessen (nem a pénz vegett), udvariasak.


Persze itt is vannak utána árnyalatok, hogy van aki a merci, porsche miatt jön össze velük de inkább csak a sok csalódás a fuckboyokkal...

2020. aug. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem is nagyon sok külföldi bejelöl, pedig nem vagyok fullos. Valakik visszajelölik őket, valakik nem. De amit a 2-es mondott, abban van igazság, mert már én is jelöltem vissza azért embereket, hogy angolozzak, és a palikkal tényleg sokkal jobban el lehet beszélgetni.
2020. aug. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#5 Én ezt értem, csak azt nem, hogy mi a garancia rá hogy egy külföldi férfitól több törődést fog kapni? Mert lássuk be azok többnyire a könnyű numera miatt jelölgetnek, mert a magyar lányokról az a hír járja külföldön, hogy könnyen kaphatóak.. A másik meg, hogy az ilyen jelölgetők között sok az olyan migráns akiknek az a szándékuk, hogy ha összejönnek egy magyar lánnyal és gyereket csinálnak neki, akkor könnyebben leteleepdhetnek majd és ez sajnos be is szokott jönni. Bár, elcsodálkoznék ha a legtöbb magyar lány olyan naív lenne, hogy ezeket ők nem tudják...
2020. aug. 23. 00:27
 8/8 anonim ***** válasza:
36%

5-ös vagyok. Nincs rá garancia, ahogy arra sincs, hogy a magyar pasik a stép szavak és első pár kufirc után nem lesznek féltékeny, erőszakoskodó tuskók. Garancia legfeljebb a tv-re van, amit a boltban veszel.


Vannak akik valóban a könnyű numerára hajtanak, vannak akik feleséget keresnek, vannak akik sokadik feleséget, de ilyen elven olyanok is akik szervkereskedők. Itthon is hallani, hogy kiállította a nőjét az útra pénzt keresni fél év után, mikor "betörte". Kevés szerencsére, de van.


Ugyanúgy igazad van az állampolgársággal, de aki ilyet akar az legtöbbször elmondja, esetleg fizet is érte nem keveset. Vagy kiderül idővel, ha nyitva tartod a szemed és nem vakít el a szerelem.


De akármelyik esetet nezzük is, nincs rá garancia, hogy szerelmet találsz, vagy valakit, aki így vagy úgy kihasznál... Ha valami miatt bejön nekik, akkor ugyanúgy kell kezelni a fentartásokat, mint egy hazai pasi esetén, csak a nemzetközi extra kockázatokat szem előtt tartani...

2020. aug. 23. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!