Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A 35-40 év közötti nők többség...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 35-40 év közötti nők többségének mik azok amik leginkább bejönnek a szexben és mennyire jók az ágyban?

Figyelt kérdés

Van egy nálam 10 évvel idősebb,nagyon szép nő,akivel szexrandi van alakulóban,viszont ennyivel idősebb nővel még nem csináltam így tapasztalatom sincs ezen a téren,ezért érdekelne pl mik azok amik az idősebb nőknek jobban bejönnek esetleg mint a fiatalabb csajoknak?

Szőrtelenítés teljesen vagy őket már kevésbé zavarja a szőr?

Meg nagyon szeretem ha orálisn kényeztetnek,ilyen téren mennyire jók,ügyesek benne az ilyen korú nők?



2020. aug. 22. 23:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút változó.

A fanszőr kérdés is relatív.

Ők nem öregek még, hanem középkorúak.

Az meg, hogy ügyesen szopnak e...

Az sem lehet általános.

Egyébként az én véleményem az, hogy jól szopni az tud, aki szeret is.

Kortól függetlenül.

F

2020. aug. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én imádom a számmal kényeztetni a partnerem. De ez nem mindenkire igaz aki 40 felé van. Szeretem kipróbálni az új dolgokat is.

Szőrtelenítéssel úgy vagyok ahogy neki jó...

36.N

2020. aug. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Döntsd meg. Ne aggódj mindent időben meg fogsz tudni....
2020. aug. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!