Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok próbáltátok már a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok próbáltátok már a tusolóból jövő meleg vízet a puncitokra engedni? Milyen érzés?

Figyelt kérdés
jobb mint amikor csak újjal izgatjátok? Kort is írjatok
2020. aug. 23. 18:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csikis 🤣
2020. aug. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden fürdésnél odaengedem. Ha arra gondolsz masztiztam e úgy, próbáltam de nekem semmi extra érzést nem adott
2020. aug. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is csikis
2020. aug. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem nagyon jó, volt hogy úgy masztiztam.
2020. aug. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon eros, akkor nemjo, el kell az embernek talalni a megfelelo vizsugarat, es nagyon nagyon lehet tole elvezni. En nemreg probaltam, csak ugy kivancsisagbol es annyira hevesen mentem el, hogy szedultem utana es kicsit megijedtem. De eletem legjobbja volt eddig (a mostani szerelmemmel valo elso huvelyi orgazmus utan persze..😀)
2020. aug. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%
Férfi létemre veszem a bátorságot, hogy tanácsot adjak: engedj a kádba annyi vizet, hogy ellepje a combodat. A zuhanyt szereld le, csak a gégecső marad. A kellemesen meleg vízsugarat a vízszint alatt irányítsd a csiklódra, és várj 10-30 másodpercet. Zárd el a vizet, dőlj hátra és pihegj. ;)
2020. aug. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyik legjobb, csak el kell találni hogy pont jó meleg legyen, és ne túl erős a sugár.
2020. aug. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!