Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Holgyek, volt mar olyan h...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holgyek, volt mar olyan h láttátok/megnéztétek egy pasi farkat de nem lett vele szex?

Figyelt kérdés
Hogy tortent?
2020. aug. 24. 07:31
 1/9 anonim ***** válasza:
27%

Volt. Túl kicsi volt neki, így aztán nem lett belőle semmi.


23L

2020. aug. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Volt. Nyaralaskor a barati tarsasag 2 fiu tagjat lattam meztelenul amikor ejjel bementek a toba puceran.
2020. aug. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Lányom barátjáét láttam.
2020. aug. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%
Akivel oda jutottam, hogy megnézzem a farkát azzal le is feküdtem.
2020. aug. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Volt
2020. aug. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%

A naturista srtandon vagy ezret 😂

De nem fekudnek le veluk!

2020. aug. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Volt párszor, nudin, swingerben, vagy véletlen valahol. Ja meg a neten - egyetlen farokkép küldő nethuszárral sem lett szex, hanem alapból tiltógomb.
2020. aug. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

gondolom arra gondolsz, hogy a lány meggondolta-e magát szex előtt, miután meglátta a szerszámot.

Feleségemmel nagyon nyíltan megbeszéltünk minden exet, és onnan tudom, hogy nála volt, mind a két véglet, de csak egyszer fújta le, ami érthető volt. Pasiként írom, de remélem válasz a kérdésre. Az én oldalamon viszont volt olyan, hogy a nyomulás abbamaradt, miután megláttam a lány testét és hát lelombozódtam. Szerencsére nem akkor, amikor már szobán voltunk és már álló farokkal ott voltam, hanem inkább incselkedős előjátéknál szórakoztunk és így még épp időben tudtam úgy alakítani a dolgokat, hogy a végén meghiúsult a szex. Sajna nem tetszett a teste és a védelmemhez mondva, éppen olyan fázisban voltam, hogy több opcióm is volt szexre, szóval nem volt az, hogy most vagy soha, hanem kicsit "válogathattam" és ez az embert önzővé teszi.


Páromnál:

Fiatalon, kb 14-15 évesen, az első barátjával történt, hogy eljutottak oda, hogy elkezdték felfedezni egymás testét és hát párom rámenősségében kitalálta, hogy orálozik neki, persze a srác begerjedt, és amire lejött a gatya, kiderült, hogy egy hatalmas anakondája van. Párom még mindig azt mondja, hogy soha nem látott még akkorát, de szerintem csak a tapasztalatlansága miatt tűnt lehetetlen méretnek. A lényeg, hogy megijedt amikor meglátta és megfogta, azután lerázta a srácot azzal, hogy álmos és megy lefeküdni, és szia... még nekem is kellemetlen volt, hogy hogyan rázta le. Nem sokáig maradtak együtt ezek után.


Második neki egy kisfarokkal történt, ami végül mégis megtörtént. A rövid története, hogy éppen nagy kapcsolat szakításán volt túl és az az idős nőcsábász pasi, aki hónapokig csapta a szelet neki és igazából megadta a bátorságot, hogy szakítson, meghívta vacsorára, ő pedig a szakítási "tombolni akarok" hozzáállás miatt örömmel ment. Mondta, hogy jól berúgtak, a pasi szobára vitte és amikor meglátta, majdnem elröhögte magát, még életében nem látott olyan kicsit (ő védelmére, minden pasijának eddig átlag feletti volt, még az enyém is 17+ centi és ő teljesen átlagnak hívta, mert ő csak ezt a méretet ismeri). Mondta, hogy hatalmasat csalódott a nőcsábászban, ő a fantáziájában egy jó farkalásra vágyott, tombolásra és akkor előtte van egy kb 10 centis. Már épp le akarta fújni, de a pasi rámászott és ittasan és persze szakítási "letojom" hozzáállás miatt, engedte.

Utána mondta, hogy nagyon nem bánta meg, mert a pasi állítólag nagyon értett minden máshoz és sokkal jobb volt a szex vele, mint a régi pasijával, akinek méretes volt, de nagyon nem értett a szexhez. Az idős inkább a másik oldal volt, kicsi, de kompenzálta a technikákkal. Kavartak is vagy 3 hónapot és elmondása szerint a legjobb három hónap szex volt az életében (természetesen leszámítva engem, mert különben nem lennénk együtt már 12 éve)

2020. aug. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Òszinte párod van
2020. okt. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!