Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Zavarja a barátom, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarja a barátom, hogy pálinkázok. Abbahagynátok?

Figyelt kérdés

Reggelente szeretek meginni egy feles pálinkát, és amikor hazaérek a munkából, akkor is megiszok 1-2-t. A barátom ezt szóvá tette, szerinte alkoholista vagyok (max. 1,5-2 dl pálinkát iszok meg egy nap és más piát nem, legfeljebb egy üveg sört). Természetesen nem vagyok alkoholista, nem azért iszok, mert nem bírnám ki nélküle és hetente 3x járok edzőterembe.


24/n


2020. aug. 24. 14:04
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
Hú, bocsi, nem ebbe a kategóriába akartam írni, hanem a párkapcsolatosba.
2020. aug. 24. 14:04
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Alkesz vagy csak nem látod be. Nincs rosszabb egy alkesz nőnél. Jobb lesz ha abbahagyod minél előbb.
2020. aug. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos el kell keserítselek. Igaza van a barátodnak. Alkoholista vagy. Nem csak az az alkoholizmus, hogy minden nap a sárga földig issza magát valaki, hanem ez is. Mert neked minden nap szükséged van piára. Ráadásul töményre és napi 2x.

Suerintem próbálj meg leszokni, amíg nem késő még. Lánytól különösen ronda.

2020. aug. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Alkoholista vagy, nem is gyengén. A párod helyében már rég kibasztalak volna mint macskát szarni.
2020. aug. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
De miért lennék alkoholista? Munka közben soha nem iszok, edzés előtt/után sem, csak amikor már otthon vagyok és akkor is csak egy keveset. Reggel csak azért szeretek meginni egy pálinkát, mert jót tesz a pocimnak.
2020. aug. 24. 14:08
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a WHO-nak van definíciója az alkoholizmusra. Nem emlékszem pontosan, de abban a napi rendszeresség és X mennyiség szerepel. Érted ugye? Közel állsz hozzá, ha nem már az vagy. Hangsúlyozom nem emlékszem pontosan a definícióra.
2020. aug. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki hogy 3 hétig meg tudod-e állni hogy ne igyál. Ha már a 2., 3. napon idegbeteg vagy az elvonási tünete lehet az alkoholnak.
2020. aug. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
#7 jól írja, ha nem bírod ki 3-4 hétig pia nélkül akkor az vagy
2020. aug. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Biztosan kibírnám.
2020. aug. 24. 14:18
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
7-es vagyok. 3 évig alkoholista voltam. Ennek már 14 éve. Azóta egy korty alkoholt sem ittam. És nem bántam meg.
2020. aug. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!