Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Mivel másabb popsiba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mivel másabb popsiba dugni a farkatok mint punciba? Melyiket szeretitek jobban?

Figyelt kérdés

Mivel másabb a popsi mint a punci behatolás szempontjából?

Érzetre melyik a jobb,ha popsiba vagy punciba hatoltok be?


2020. aug. 24. 14:53
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
Popsiba nekem jobb.Olyan tiltott gyümölcs feelingje van.
2020. aug. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%

popsiba nehezebb behatolni, s szoros

a punci finom, nedves, meleg

s mind a kettőtől elévez :)

2020. aug. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
Egyetértek mindenben az előttem szólókkal :)
2020. aug. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
Amellett, hogy a popsiszex valóban izgatóbb a fantázia szintjén a tiltottgyümölcs-jellege miatt, fizikai értelemben is élvezetesebb számomra. A popsi szűkebb, mint a punci, ezért jobban stimulálja a péniszemet.
2020. aug. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%
A popsi valahogy jobban körülöleli a farkamat, sokkal jobban szeretem. Szerencsére a feleségem is kifejezetten vevő rá, van, hogy eleve popsival indítjuk a szeretkezést :)
2020. aug. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
A popsi szűkebb, jobban szorit. Betevesnel nagyon erezni a farkamon, hogy szetfesziti a nőt. Voszint vekonyabb reszem szorit. A punci vegig izgatja a farkat, csak nem szorit annyira. Nedvesebb es melegebb. A popsiban csak a nagyon szorito erzes a jo. Viszont macerasabb.
2020. aug. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%

Sokkal szűkebb, jobban szorít a popsi - s sérülékenyebb, érzékenyebb is, ezért ott pláne óvatosan, fokozatosan kell (nem feledkezve meg a bőséges síkosításról sem).

Igazából mindkettő jó, fő a változatosság :)

2020. aug. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egy idő után a seggluk is kitágul, hozzáidomul a szerszám méretéhez és akkor már nem olyan szűk. Meg fantázia szintjén izgatóbb, mint valójában, persze, nyilván én se csinálnám, ha nem izgatna.
2020. aug. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A punci az egész hosszában jó izmosan szorít és finom nedves. A popsi a bejáratnál egy újjnyi részen nagyon szorít és belül meg laza. A punciban szerintem jobb.
2020. aug. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tudatilag nagyon más nekem.
2020. aug. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!