Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 3,3 cm átmérős pénisszel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3,3 cm átmérős pénisszel inkább haljak meg szüzen?

Figyelt kérdés
F/29 keménynek nagyon kemény és 12 cm hosszú.

2020. aug. 25. 21:20
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Átmérő, mert a kerület 10.5 cm
2020. aug. 30. 08:41
 12/19 anonim ***** válasza:
82%

#2 vagyok, nem válaszoltál a kérdésre. Hacsak valami hasonló sérelem ért e téren, megérteném a gondolkodás módodat, mert onnantól nehezebb "felállni", főleg szüzesség elvesztése előtt. Viszont egyébként azért kérdezel badarságot, mert anekdotálisan nekem is hasonló a méretem, illetve néhány barátomnak is. Nem szembesültünk még olyan problémával, mely visszatartott volna minket a jó minőségű aktustól (tehát amit mindkét fél élvez). Nem azt mondom, hogy lehetetlen kifogni valakit, akivel "inkompatibilis" vagy, de az csak pont ennyit jelent és nem kell túlgondolni.


Aki ezzel ellent mond, az vagy még éretlen/tapasztalatlan e téren és nem tudja mit beszél, vagy direkt arra utazik, hogy még rosszabbul érezd magad és elvegye az önbizalmadat. Esetleg fétises dolognak fogja fel és úgy gondolja, hogy ezt élvezed és erre vágsz. Jelenlegi barátnőmnek olyan szűk puncija van, hogy ha már két ujjal vagyok benne az már kellemetlenebb neki és a farkam teljesen kitölti a teret, pedig tényleg teljesen átlagos a méret.


Még egy jó tanács: teljesen mindegy mit csinálsz, addig nagynak számít a farkad, amíg magas vele kapcsolatban az önbecsülésed/önbizalmad. Viszont, ha szakítasz a pároddal, onnantól kezdve kicsi leszel, legyen akármekkora is a méreted :D

2020. aug. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
90%

Elég legyen az önsajnálatból! Nincs semmi gond a méreteiddel, csak használni kell tudni. Nem a métered miatt nincs barátnőd, illetve vagy még szűz. Nem úgy kezdődik egy ismerkedés, hogy "Szia! Mekkora farkad van?". Az ok inkább a személyiséged lehet. Ha jó a kisugárzásod, vicces vagy, jó dumáid vannak, jó fej vagy, agabiztos vagy és találsz egy olyan csajt, aki szeret, akkor baromira nem fogja érdekelni a méreted, hidd el ;)

Ha gondolod, akk írj és segítek becsajozni.

24F

2020. szept. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
52%

Nekem is kicsi lenne.


N

2020. szept. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem emiatt vagy szűz, de kár kitenni az ilyen kérdéseket televan a GYK. ilyenekkel.Nem értem ilyenkor megy a verseny, hogy kinek kisebb?
2020. szept. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
79%
Ha ennyire tartod magad, akkor ne aggódj, ez úgysem a te döntésed lesz :)
2020. szept. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
86%

29 éves korodra már rég rákellett volna jönnöd, nem a méret számít, az csupán egy tulajdonság a számtalan közül. Amennyiben, több pozitív érdemed van, mint ember, mint férfi, a szerszámod mérete alig számít bármit. Ha működik, funkcionál, akkor semmi problémád nincs! Aki ezen rágódik, annak a fejében van gikszer!

Nekem 13 cm körül van a hossza és 4 vastag. Ráadásul, erős alkatú voltam, majd mackós lettem. 15 éves korom óta van szexuális kapcsolatom csajokkal. Nagyjából 50 partnerem volt, második házasságomban élek. Van 4 gyermekem és egy fél éves unokám. Nejemmel a szex mai napig szuper! (Még mindig, 1 - 2 havonta akad olyan nő, aki flörtöl velem és lazán eltudnék vinni az ágyamba.)

49F


Olyan jó lenne, ha végre megértenék a férfiak, srácok, nem kell ezen a méretkérdésen annyit agyalni! A fóbiát önmaguk teremtik a saját fejükben!

2020. szept. 23. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
42%

Nekem sincs nagy, mindig elégedett volt párom vele. (14/4,5) Két év együttélés után részt vettünk egy swinger partin. Miközben egy másik lánnyal voltam, két hatalmas farkú srác úgy megpakolta, hogy párom az ágyat majd széttépte. Akkor döbbentem rá, arra amit sejtettem, jó az enyém is, de másképp jó a nagyobb méretű. Barátnőm úgy húzta magára az egyik férfit dugás közben, hogy szinte irigykedtem. Markolta, karmolta a hátát, a fenekét, hatalmas hévvel. Élveztem a partit, de ez a látvány beleégett az agyamba!

Párom a feleségem lett. Jó a szex köztünk most is! De azóta nem tagadja le, élvezi a nagyobb méretet is. Vannak segédeszközeink, különböző méretben, melyek olykor jól esnek feleségemnek. Ritkán, de a nagy is előkerül. (King Cock 10 dildó, amiből kb. 20 centis a behelyezhető hossz, 5,1 az átérője)

Abban egyetértek, a párkapcsolatban nem minden a férfi méret! Ha úgy lenne, nekem sem lenne feleségem és nem lettek volna tartós barátmőim előtte.

2020. szept. 23. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
60%
18# a feleségemnek a 13as farkam is néhány pózban méhszájig ütközig, enyhén fájdalmasan. Neem tudom egy 16 centist hová dugnának neki tövig fájdalom nélkül. Ez a méretkérdés semmi másra nem jó, mint hogy egymást hergeljék magukat az ifjú titánok és még nagyobb frusztrációt okozzanak az amúgy is a "kisebb" farkuk most frusztrált hímeknek
2020. szept. 23. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!