Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőmben csak úgy csúszta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmben csak úgy csúsztam szeretkezés közben (Nem szorított). Az baj? Élvezhette így is?

Figyelt kérdés

2020. aug. 26. 07:19
 1/5 Noren1989 ***** válasza:
66%
Nemtom bàstya, én nem voltam ott, hogy erre figyeljek.
2020. aug. 26. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle..
2020. aug. 26. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
19%
Hát ha tocsog és nem feszes akkor nem érezhet sokat.
2020. aug. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem kérdezed meg tőle? Nem beszélgettek sose?
2020. aug. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
78%

A múltkor láttam valaki gulyáslevest evett, ízlett neki? Honnan a faxból tudjuk? Te voltál vele, neked kell(ene) rá figyelned, meg ne dugjuk helyetted?

Az hogy lucskos, tág annyit jelent el tudott lazulni, el tudta engedni magát (ezerszer jobb mintha görcsösen szorítaná és e miatt fájna neki).

2020. aug. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!