Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiatal nőként érdemes swinger...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal nőként érdemes swinger klubba menni ha szeretnék egyszer életemben több pasival is lenni? Pesten milyen lehetőségek vannak? Tényleg csak öregek vannak ott?

Figyelt kérdés
2020. aug. 28. 23:48
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
Trollolollolo
2020. aug. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Nos én még nem voltam ilyen helyen , de ha valóban érdekel , akkor érdemes egyszer személyesen elmenni és megnézni , megtapasztalni , hogy milyen is az valójában . Persze nem kell feltétlenül ilyen helyekben gondolkodni , elegendő , ha itt a neten teszel fel hirdetést pl: Goldengate oldalon . Olyan ez , mint a társkeresés , lehet , hogy nem lesz egyszerű , de a cél érdekében érdemes kitartani és türelmesnek lenni és akkor előbb , vagy utóbb össze fog jönni a dolog .Szerintem lenne jelentkező , melyek közül válogathatnál. Nyilván számít a korod , alakod , személyességed - stb ... De nekem őszintén tetszik , hogy nő létedre , megszeretnéd s meg mernéd élni a szexuális fantáziádat . gratulálok , emelem a képzeletbeli kalapomat előtted , mert ezt kevés nő meri sajnos felvállalni .
2020. aug. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, érdemes. A swinger erre (is) van kitalálva, párcsere, 3-as, többes, vagy akár gangbang (ki mit szeretne), de akár kötetlen, laza szexuális együtt lét 1:1-ben neked szimpatikus sráccal. A swinger nagy előnye a nethez képest, hogy ott nincs kamus, képkunyeráló nethuszár, garantáltan 100%-ig valós ember mindenki nem mondják le az utolsó pillanatban a találkozót, partyt valami hihetetlennek tűnő indokkal. Adott továbbá a hely és az idő (nem kell idegenhez felmennded, vagy neked idegent a lakásba beengedni). Biztonságos - egy swingerből sokkal hamarabb kivágják aki tolakszik, nem tud viselkedni mint egy sima szórakozóhelyről.


Nem csak öregek vannak. A korosztály pont olyan vegyes mint általában az emberek. 20 évestől a 60-ig mindenféle korosztály van, a többség 30-50 közötti.

2020. aug. 29. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Első nem vagyok troll. Nem hirdetést raktam fel csak érdekel a dolog. Csak tartok elmenni egyedül, mert nem szeretném a barátaim orrára kötni ezt. Első alkalommal lehet akkor csak simán nézelődni? A mostani vírus helyzet alatt is van lehetőség erre? Sajnos én konkrétan nem tudok szervezni ilyet hely hiány miatt.
2020. aug. 29. 07:39
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor szervezek en neked :)) a masik hapsit kivalaszthatod te :)
2020. aug. 29. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%

#4: Igen, szoktak érdekes dolgok lenni, amikor egy swingerben futsz össze a főnököddel, szomszédoddal, egyetemi professzoroddal.


Nézelődni persze lehet, max csak rontod az esélyeket, mert a legtöbb swingerben odafigyelnek a nemek egyenlő arányára, kiváltképp, mivel sok helyen csak férfiaknak kell fizetni a beugrót. És ha te csak nézelődni mész, akkor már minimum 1 férfi akkor is kimarad, ha mindenki más párra talál.


Főleg ilyen igényekkel, hogy nem elég, ha egy neked tetsző férfit találsz, kettővel akarod csinálni.


Miért nem keresel inkább itt értelmes embereket, akiknél maximális a diszkréció?

2020. szept. 1. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#4: igen minden további nélkül mehetsz csak nézelődni is, sokan vannak akik elsőre-másodikra stb. csak szétnéznek, esznek-isznak-buliznak-táncolnak stb. Mindenhol ki van írva a szabály: mindent szabad, de semmi sem kötelező. Ja és szóló nőként ingyenes a beugró :)


#6: nem igazán értem a hozzászólásodat... Mivel rontja az arányokat ha lemegy??? Nem'tom melyik swingerbe jársz, de speciel az összes Bp-i klubban jártam már (meg pár vidékiben is), de sehol sem tapasztaltam olyat, hogy kötelező "párosodni" és minden nőnek találnia kell egy nőt, aki nem az meg hoppon marad. Épp' nem erről szól a swinger. Aki akar az 1:1-ben van, aki többest akar, vagy párként másik párt, vagy +férfit, vagy +nőt, vagy ha valaki gangbanget akar, vagy akármilyen felállást az úgy csinálja. Szimpátia alapon működik, senki semmilyen esélyt nem ront ha lemegy.

Mindezt biztonságos környezetben (ott nincs tolakodás, nyomulás mert hamarabb kivágják mint egy normál szórakozóhelyről).


Ja és ha összefutsz ismerőssel? Hát ő sem veri nagydobra, mert ugyebár miért volt ott. Több éve járok, eddig 2x találkoztam ismerőssel. Ha Bp-n lemész egy normál szórakozóhelyre ott sem biztos, hogy belefutsz ismerősbe, nehogy egy olyan speciális szórakozóhelyen ahol 20-120 fő van (attól függ melyik klubba mész).

2020. szept. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#6 - itt értelmes emberek, ez most viccrovat? :D
2020. szept. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
47%
#7: Azzal rontja az arányokat, hogy ha a férfiak párosodni mennek oda, a nők meg csak nézelődni, akkor pont az nem kapja meg a pénzéért a szolgáltatást, aki eltartja az egész klubot, mivel nőknek ingyenes (és a szervezőknek még így is a legnehezebb dió elegendő nőt beszervezni, mert ha kantöbblet van, akkor hamar elterjed és a klub lehúzhatja a rolót).
2020. szept. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!