Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Muszáj tudnom, mit akarok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Muszáj tudnom, mit akarok?

Figyelt kérdés

Itt mindenki be tudja kategórizálni mit akar a másik féltől? Párkapcsolat, szexkapcsolat, vagy akármi? Nem tudom, nekem nincs így benne a fejemben az elhatározás. Nem úgy van, hogy megismerünk valakit, megkedvelünk, aztán szex, aztán lesz, ami lesz?

Kort és nemet is írjatok légyszíves.

N



2020. aug. 29. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:
68%

Én mindigis komoly kapcsolatra vágytam. Lelkileg/emberileg hívjuk bárhogy, nem megy nekem a laza, lesz ami lesz kapcsolat. Volt 1-2 ilyen kapcsolatom, inkább csak szenvedtem benne.


Ellenben a környezetemben nagyon sok ember él úgy, hogy akár több vasat tart a tűzbe, és lesz ami mesz. (Férfiak és nők is). Szerintem ez az “átlagosabb”, nem az hogy valami pontosan tudja mit szeretne.


23L

2020. aug. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Hát.. ez így elég komolytalan felfogás szerintem. Először elkéne dönteni, hogy mit keres az ember és arra a megfelelően választani. Nem úgy, hogy valaki szimpi és majd csak jó lesz valamire. Pl ha egy szexkapcsolatot akarsz, nyilván nem az olyan emberrel kell kezdeni, aki tapasztalatlan, nehezen oldódik stb. Ha meg komolyat keres az ember akkor meg nem olyat aki nem tud elköteleződni, ribi stb. Mert ha ezek meg közben derülnek ki, akkor kb időpazarlás volt az egész.
2020. aug. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem gondolnám, hogy komolytalan, csak én nem az eszemmel keresek.
2020. aug. 29. 17:51
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális

Honnan tudhatnád egy elsőre, másodikra szimpatikus emberről, hogy egy egész életet le akarsz-e vele élni, vagy egyáltalán egy fedél alatt kibírnátok-e egymást.

2020. aug. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem muszáj, n sem tudom
2020. szept. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem árt valami koncepció. Nem azt mondom,hogy legyen szikla szilárd elhatározásod,de valami elkepzelés kell, hogy mit szeretnél és aszerint keresni. Ha valakivel csak társasozni akarsz akkor ne sexoldalon ismerkedj és forditva.

Ez fokozatosság idő pocsékolás,föleg a lesz ami lesz rész. Ha valakivel házassagot akarsz de ő nem akkor csak elbaxtál egy rakás időt.



Én dugni akarok de nem minden áron. Azaz nem árt ha kedvelem valamilyen szinten az illetöt. Ez mondjuk laza,sex kapcsolat.

Erre keresek,amikor valaki akad akkor ezt az eljén tisztázom.

Ha valaki tök oké akkor benne van a pakliban,hogy változtatunk a dolgon,ha neki is jó. De alapvatően nem komolyat keresek.


35/f

.

2020. szept. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!