Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van még olyan nő, akinek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még olyan nő, akinek a normál szex jön be?

Figyelt kérdés

Itt állandóan olyanokat olvasok hogy a csajoknak az kell hogy szexközben jól meg legyenek alázva, és hogy tudassa vele szex közben a férfi velük, hogy ők semmit nem érnek, stb..


És nekem ez egyáltalán nem jön be, eléggé elszomorít ha ilyeneket olvasok, volt csaj aki azt is írta hogy aki őt nem tudja megalázni így, az nem férfi.


Normál szex alatt azt értem hogy egyenlőként tisztelik egymást a felek, és lágyan, finoman kezdődik, aztán nyilván lehet intenzívebb is amíg az mindkét félnek jó.


Van még olyan lány akinek bejön a normál szex, vagy már mindenki csak verve, elnyomva és megalázva érzi jól magát, és azt tartja férfinak aki a fizikailag gyengébbeket veri?


2020. aug. 30. 08:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%

Igen. Nekem is viszonylag a normál jön be.

22l

2020. aug. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%

Nekem csak a normál szex jön be. És nem azért mert egy prűd fapina lennék, csak ez esik jól. Ha a párom tisztel és egyenlő félként bánik velem.

18/L

2020. aug. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
35 évesen lehet, hogy öreg vagyok már, de nekem is az jön be.
2020. aug. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
Igen, vannak sokan, csak általában az átlagtól eltérőek hangosabbak
2020. aug. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Mkdir ***** válasza:
69%

A legtöbb nőnek a normális szex jön be. Mármint mindenki szeret néha vagy többet durvulni, játszani meg igazán mocskos dolgokat csinálni,de egyenlő felekként és tuti hogy a melgalázás meg a semmibe vétel a legtöbb nőnél és férfinel sincs a repertoárban. Amiket itt olvasol ne vedd alapul. Itt névtelenűl kiirhatjak az emberek a vágyaikat akkor is ha soha nem lesz közük vagy részük benne, vagy akiknek volt de amúgy a való életben erről nem beszelhetnenek. Szóval amit itt kapsz töményen az azért egy elég szűk réteg, és hangsúlyozom, meg merem kockaztatni hogy sokuknal is inkább csak fantázia és az is marad. Az életben nagyon mások vagyunk ám mi emberek...

Ja és orjási különbségek vannak ám a szado szex között meg hogy racsapsz a barátnőd fenekére szex közben.

2020. aug. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Szerintem akkor semmi baj nincs a durvulással, ha a csaj nem csak olyan “jajj mindent elturok” hanem vissza is meri adni, mivel ismeri a partneret. Ezt ertem egyenlo felek alatt, hogy ha durvulnak akkor mindketto legyen durva egymassal
2020. aug. 30. 09:21
 7/12 anonim ***** válasza:
59%
dehogy vagy öreg #3
2020. aug. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%
Én csak 26 éves pasi vagyok de nekem is a normál, de tabumentes szex jön be :)
2020. aug. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is megvagyok többnyire a normál szexel. Nem állandóan kell a "megalázás", bár néha lehet vadulni, ha éppen mind a kettőnknek olyan a hangulata. Az feldobja az uncsi hétköznapokat. De állandóan se lehet, mert fárasztó és elveszti a varázsát.
2020. aug. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Na megjött a napi kamus domos-szubos férfi/nő, egy új témával,ja nem. Ez is ugyanaz mint eddig, csak a körítés más.
2020. aug. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!